Marriage Guide online

Andrej Babiš a Monika Babišová chystají svatbu!

Své ANO si řekne v červenci Andrej Babiš a Monika. Jak se vyjádřil sám Andrej Babiš, v poslední periodě jeho života si řekli, že svůj vztah završí svatbou. Tato dvojice se zná přes 25 let a je spolu už 23 let. Mají dvě krásné děti, Vivien 17 let a Frederika 13 let. Narození svých mladších dětí Andrej ale nestihl, když přicházela na svět Vivien, kupoval nějakou firmu, a když na svět přicházel Frederik, bylo to něco podobného, tvrdí Monika. Poznali se ve firmě Agrofert, kterou Andrej Babiš vedl. Monice Herodesové bylo tehdy 18 let a pracovala tam jako sekretářka. Příjmení si nechala změnit kvůli dětem. Podle obou šlo o lásku na první pohled a osudové setkání. Bohužel ministr financí jí ale před lety nestihl včas zavolat, aby na něj počkala a neprovdala se za jiného muže.

Andrej Babiš a Monika Babišová chystají svatbu!
Foto: David Sedlecký

Žádost o ruku a co na to děti

Monika neměla ani radost z jeho vstupu do politiky, dostavila se ztráta soukromí, narušil se jim i klidný rodinný život. Vicepremiér, ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš všechny překvapil, když požádal svou dlouholetou partnerku o ruku. Andrej Babiš taky přiznává, že si je vědom toho, že na začátku si Monika svatbu přála a on ji zklamal. Když pak až po dlouhé době přišel s žádostí o ruky, tak jej odmítla. Andrej Babiš tradičně před Monikou poklekl na koleno a nabídl prsten již před lety a nyní to chtělo jen oprášit, jak sám sdělil s úsměvem.

Detaily svatby

Monika ale nakonec podlehla a říká, že Andreje miluje. Pro všechny bude lepší, když bude vše tak, jak to má opravdu být, a vezmou se. Největší radost podle nich měly právě děti. Svatbu chtěla Monika skromnější, jenže Andrej ji opět přemluvil. Odehraje se v Čechách na Čapím hnízdě u Olbramovic na Benešovsku, aby se nekomplikovala doprava svatebčanů. Na svatbu by mělo přijít asi 200 hostí. Jde jen o přátele a rodinu, nikoliv o politiky. Proslýchá se, že na svatbě zazpívá i Karel Gott. Monika je puntičkář a má obavu, aby vše bylo tak, jak si představuje. Andrej zase spíše plánuje svatební cestu na exotický ostrov Bora Bora, ale ještě neví, ve kterém to stihnou roce.

Svatební šaty a příprava

Šaty se budou šít podle obrázku, který Monika našla na internetu a zamilovala se do nich na první pohled, jako kdysi do Andreje. Budou se šít u návrháře, kterého zatím neprozradili. Monika však už také ví, jaký bude mít účes. Má přesnou představu o své vizáži i průběhu svatby. Nyní se chce dát Monika trošku do formy. Za svědka má jít dlouholetý přítel Andreje, od kterého nechce žádný svatební dar. Monika se také zmínila o strachu ze stáří. Andrej si ji získal zejména tím, jak si vždycky věděl se vším rady.

Druhá svatba v pořadí pro oba

Andrej Babiš ovládal v minulém roce svůj majetek v hodnotě 70 miliard a po Petru Kellnerovi byl druhým nejbohatším Čechem. V roce 2015 přiznal příjmy téměř 140 milionů. Sám ale v souvislosti s kauzou korunových dluhopisů přiznal od roku 1993 jako fyzická osoba oficiálně vydělaných 1,8 miliardy korun. Kvůli zákonu o střetu zájmů vložil své akcie firem do svěřeneckých fondů, na které dohlíží i Monika. Žijí spolu v rozsáhlé vile v Průhonicích. Andrej Babiš vlastní třeba i michelinskou restauraci ve Francii a byl už v minulosti ženatý se svou spolužačkou z gymnázia Beatou, se kterou mají dceru Adrianu a syna Andreje. V devatenácti se vdala i Monika a vzala si svou o 3 roky starší tehdejší lásku.

 
 

Přečtěte si více