Marriage Guide online

Kolik stojí koordinace svatebního dne?

Text: redakce MG

Svatební koordinátor je profesionál, jehož zkušenosti s pořádáním svateb může využít každý. Jde jen o to, vybrat si z nabídky služeb: pomůže i nejlevnější varianta - několikahodinová konzultace s přípravou harmonogramu svatebního dne.

Svatební den je jedinečná událost, ale zároveň s sebou přináší mnoho starostí. Maličkostí, které mohou narušit hladký průběh, a nečekané problémy bohužel nejsou výjimkou. Jak všechno dobře zvládnout a jak si svatební den naplno užít bez stresu? Odpověď je jednoduchá: využijte rad zkušených profesionálů – svatebních koordinátorů. Vy svůj svatební den pořádáte poprvé, oni mají několikanásobné zkušenosti…

Kdo je svatební koordinátor

Funkce koordinátora ve svatební den může mít mnoho podob. Nejčastěji spolupracuje s dodavateli, stará se o hladký průběh příprav i samotného obřadu, přebírá svatební dary, vítá svatebčany, postará se o bezproblémový přesun svatebčanů na místo konání svatebního obřadu apod. Každá svatba je jedinečná, proto je naprosto nezbytný individuální přístup koordinátora.

Jak vybrat správného svatebního koordinátora?

Kolik stojí koordinace svatebního dne?

Na trhu existuje pestrá nabídka firem, které se zabývají koordinací svatebního dne. Pokud nevíte, podle čeho vybírat toho správného svatebního koordinátora, tak se zajímejte o jeho reference, zkušenosti, certifikaci, či ocenění.

Magazín Marriage guide každoročně vybírá a uděluje ocenění svatební koordinátoři a agentury roku. Výběr takového svatebního koordinátora je pak sázka na jistotu a kvalitu.

Služba svatební koordinátoři.cz

Kolik stojí koordinace svatebního dne?

Služba svatební koordinátoři.cz je pilotní projekt Marriage guide. V projektu se zaměřujeme na snoubence, kteří hledají vhodného koordinátora. Stačí, poslat poptávku na koordinátora a tým projektu spolu s Vámi najde toho pravého koordinátora pro vaši svatbu.

Cena dle rozsahu služeb

Cena se odvíjí od toho, jaký rozsah služeb si vyberete a také od velikosti a náročnosti svatby. Obecně se dá rozdělit na:

- Svatební konzultace od 500 - 3.500 Kč

To je služba pro všechny, kdo nechtějí mít na svatbě cizího člověka, ale přesto si chtějí nechat poradit od zkušených profesionálů. Při setkání s agenturou proběhne pouze konzultace a pomoc s přípravami na svatbu. Na zhruba dvouhodinové konzultaci lze připravit svatební harmonogram. I toto setkání se může stát klíčové pro klidný průběh svatebního dne.

- Koordinace svatebního obřadu 4.500 - 15.000 Kč

Ta zahrnuje jak konzultaci před svatbou, tak přibližně 2-3 hodiny práce koordinátora přímo v místě obřadu. Zajistí hladký průběh doby před svatbou – od vítání hostů, rozdávání vývazků, kontroly výzdoby až po spolupráci s oddávajícím a s matrikářem.

- Koordinace celého svatebního dne 15.000 - 60.000

Nejvyužívanější forma svatební koordinace, kdy se koordinátor postará o bezproblémový průběh celého svatebního dne i kompletních příprav a konzultací před svatbou. Plně k dispozici vám bude až do konce svatebního veselí. Veškeré starosti předáváte spolehlivé osobě a můžete si naplno užívat krásu svatebního dne.

Ceník

Koordinace celého svatebního dne vyjde snoubence od 15.000 - 60.000 Kč. Závisí však na volbě koordinátora, celkovém rozpočtu svatby a její náročnosti (místo, počet hostů, datum, počet subdodavatelů, apod.). Počítejte tedy 10-15% z celkového rozpočtu vaší svatby.

Pokud máte například rozpočet svatby stanoven na 300.000 Kč, odměna koordinátora by měla být něco mezi 30.000-45.000 Kč, tuto částku vám však kvalitní svatební koordinátor dokáže zároveň ušetřit díky slevám od dodavatelů!

Nejlepší svatební koordinátory vyhlašuje pravidelně svatební magazín Marriage guide, který jim uděluje ocenění. Na kompletní seznam nejlepších se můžete podívat a jednoduše poptat jejich služby zde: svatební koordinátoři.cz

 
 

Přečtěte si více