Marriage Guide online

Krásná Česká Miss World Denisa Domanská 2011 bude mít svatbu

Text: Pavla Růžičková

Majitelka skvělých křivek už řekla své ANO. Někdejší Česká Miss World Denisa Domanská je nyní ve věku 25. V současné době se řadí k těm královnám krásy, kterým ale onen svět šoubyznysu tak úplně nesednul a raději se vydala jiným směrem. Nyní dobrou nabídku z oblasti reklamy anebo modelingu sice neodmítne, ale jen pokud jí to dovolí její studium medicíny. Z Denisy totiž bude nakonec zubařka. Z lékařské branže navíc pochází i její partner Jakub Studený, který jí nyní požádal o ruku. Další kráska letos oblékne sněhově bílou róbu a je jasné, že jí bude slušet.

Krásná Česká Miss World Denisa Domanská 2011 bude mít svatbu
Foto: Facebook

Zásnuby

O zásnubách Denisa moc mluvit nechce, ale potvrdila, že se svatba už skutečně chystá. Tato kráska se tedy bude vdávat. Půvabná studentka moc ze svého soukromého života sdělit nechce. O pracovním životě hovoří mnohem raději. Zubařina je jejím velkým koníčkem. Prázdniny se jí zdají až moc dlouhé a chybí jí učení. Baví ji připravovat plomby, zubařské nástroje i závěrečný úklid ordinace. Jejím snem bylo vždy stát se zubní lékařkou se specializací na ortodoncii a dávat lidem rovnátka. Chce si otevřít vlastní ordinaci. Denisino motto je: Život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co ochutnáš.

Denisa Domanská

Denisa se narodila 24. března 1992 ve znamení Berana v Kyjově a nyní bydlí v Koryčanech. Studovala Klvaňovo gymnázium v Kyjově a ve volném čase se věnuje hře na klavír a sportu. Baví ji zejména tenis, volejbal, plavání a potápění. Svou recitací a hrou na klavír doprovázela také svatební obřady a vítání občánků na městském úřadě. Miluje folklorních akce v kyjovském kroji, kterých se ráda účastní. Dne 19. března 2011 získala v soutěži Česká Miss 2011 titul Česká Miss World a reprezentovala Miss World za ČR, kde ale mezi dívkami ze 122 zemí neuspěla. Byla rok tváří značky Aguila Agualinea. Měří 174 cm a její míry jsou: 88/63/90 cm.

Další kráska pod čepcem

Další kráska tak letos řekne ANO svému vyvolenému. Chystá svou slavnou veselku s přítelem, zubařem Jakubem Studeným. I když tato dvojice spolu není moc dlouho, oba cítí, že jsou pro sebe prostě ti praví. Denisa nyní ještě studuje stomatologii na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, a právě během své praxe se poznala s velmi pohledným zubařem Jakubem. Jejich vztah nyní trvá sotva rok, ale oni jsou si sebou opravdu natolik jistí, že si zkrátka letos řeknou vzájemně své ANO. To, že se bude Denisa vdávat, pokládá za čistě její věc a nechce o tom moc mluvit. Letos své studium ukončí. Otevření vysněné ordinace nebo založení rodiny tedy nestojí nic v cestě.

 
 

Přečtěte si více