Marriage Guide online

Moderátorka Adela Banášová se tajně vdala

Text: Pavla Růžičková

Slovenská moderátorská hvězda Adela Banášová se letos měla vdávat. Zasnoubení se svým o 10 let mladším přítelem Viktorem Vinczem proběhlo ve velkém stylu. O ruku ji požádal přímo před televizními kamerami. Adela Banášová bude určitě na letošního Valentýna vzpomínat velmi dlouho. S přítelem byli hosty ranního vysílání ve slovenské televizi a moderátor ji požádal o ruku přímo před kamerami. „Adélko, miluji tě nejvíc na celém světě. Vezmeš si mě?“ zeptal se jí Viktor. Zaskočená Adela se slzami v očích řekla: „Ty jsi se zbláznil! Ano.“

Moderátorka Adela Banášová se tajně vdala
Foto: Facebook

Žádost o ruku jako z pohádky

Určitě pochopíte, že prostě nemohla říct ne. Taková žádost o ruku se totiž prostě neodmítá. Fakt, že je slovenská moderátorská hvězda starší o 10 let, prostě neřeší. Sama říká, že mívala starší partnery, ale od chvíle, kdy se stala známou, je to jinak. Říká o sobě, že je děcko, které potřebuje všechno hravé, jednoduché a čisté, což ji přitahuje. V médiích dostala nálepku inteligentní a pohotové ženy, takže se ji málokdo odvážil oslovit. Vyhovuje jí jistá odvaha, živost a bezstarostnost.

Tradice do roka a do dne

Kdy bude svatba se dlouho tajilo. Ovšem mělo to podle tradice být nejpozději do roka a do dne od jejích zásnub. V roce 2015 se Adela po sedmi letech rozešla se svým přítelem, tanečníkem a choreografem z Let’s Dance Petrem Modrovským. Úspěšné a oblíbené slovenské moderátorce je 36 let a o ruku ji požádal výrazně mladší partner, ve věku 26 let. Věkový rozdíl jej nezastavil a odhodlal se k velmi odvážnému gestu. Půvabná moderátorka Adela Banášová se tedy konečně zasnoubila. Viktor Vincze je šťastný, že s nabídkou ke sňatku tato velmi sympatická blondýnka nadšeně souhlasila.

Adela Banášová v bílém

Šťastná Adela si dobře vede v osobním i pracovním životě. V loňském roce se jí podařilo téměř zdvojnásobit zisk svojí firmy. Úspěšná blondýnka si vydělá opravdu hodně a jen díky pořadům, jako je Chartshow, Milujem Slovensko a Trochu jinak, si v minulém roce na své konto připsala zisk ve výši až neuvěřitelných 271 000 eur, což bylo o 76 % víc než vydělala v roce 2015. Pokud by ale byla upnuta na peníze, mohla by si vydělat daleko víc. Slovenská moderátorka je velmi půvabná a o tom, že bude jistě nádhernou nevěstou, nebylo pochyb.

Adela Banášová si svého snoubence vzala tajně

Adela Banášová si svého kolegu Viktora Vinczeho vzala o den dříve a společně se svým manželem všechny pěkně převezli. Vzali se den před plánovaným obřadem. O Adele je známo, že nemá ráda ten velký rozruch kolem sebe a neholduje zbytečně velké pozornosti. Moderátor Viktor Vincze Adelu už ji zaskočil, když ji žádal o ruku. Nyní bylo fér, že do své svatby zasáhla Adela prostě po svém. Pár se nakonec nebral, jak bylo původně plánováno, ale o den dřív v naprostém soukromí. Na svatbě bylo jen pár kamarádů a nikdo z hostů neměl pravděpodobně ani ponětí o tom, co vlastně snoubenci chystají. Novomanželé ale s přáteli svůj vzácný den určitě oslaví.

 
 

Přečtěte si více