Marriage Guide online

Tip 6 míst pro rozlučku se svobodou

Text: Filip Uhlíř

Seznamte se s místy v Praze, které naše redakce vybrala jako to nejlepší pro pořádání rozlučky se svobodou.

Tip 6 míst pro rozlučku se svobodou

Cloud 9 sky bar & lounge

Cloud 9 sky bar & lounge vznikal s láskou k detailům – navržený slavným britským designérem Philipem Rodgersem Naleznete ho v posledním patře největšího hotelu v České republice Hilton a nabídne Vám perfektní výhled na celou Prahu díky svým velkým proskleným plochám. Interiér je vybaven designovým nábytkem, elegantními a luxusními materiály, má unikátní systém osvětlení a je to ideální prostor pro večírky a párty.

La Bodeguita Del Medio

Pokud se chcete dostat do nálady Karibiku, přijďte navštívit v Praze restauraci La Bodeguita del Medio a okamžitě po vstupu na Vás dýchne atmosféra Kuby. Vkusně zařízený interiér s mnoha zákoutími je dokonalý i pro větší skupiny, ale to doporučujeme předem rezervovat. La Bodeguita

del Medio Vám nabídne ty nejlepší kubánské doutníky, má svůj vlastní doutníkový obchod a společenskou místnost, kde si doutník můžete nerušeně vychutnat. Nabídne Vám také nepřeberný výběr kubánských rumů, vynikající mojita a specialitou je latinskoamerická kuchyně.

Chapeau rouge

Chapeau je ojedinělým místem v samotném centru Prahy, datující svou existenci již od roku 1919. Střetávají se zde návštěvníci a účinkující z celého světa, hudební produkce probíhá často ve všech třech patrech najednou, a tak není neobvyklé v baru poslouchat produkci funky Dje, o patro níž třeba moderní house a 7 metrů pod zemí indierock či hardcoreovou kapelu. Vzhledem k lokaci není v Chapeau omezena doba hraní, takže koncerty i Djs končí až nad ránem. Zvuková aparatura a související technické vybavení jsou v klubu kompletně obměněny na vynikající úroveň.

Beer Factory

Projdete dveřmi a sestoupíte po skleněných schodech. Necháte se pohltit přátelskou a uvolněnou atmosférou. To je Beer Factory – restaurace a klub, nejoriginálnější pro Vaši rozlučku se svobodou v Praze na Václavském náměstí. Moderní ráz vnitřní restaurace s výhledem na 9 velkoplošných obrazovek a hi-tech řešený prostor nabízí svou variabilitou ideální možnost pojíst, popít a zatančit si. Přijďte se tedy i Vy sami přesvědčit a načepovat si svoje pivo, dobře vychlazenou tankovou Plzničku!

Mazanej Králícek

Geniální nápad měli majitelé nového ORIGINAL RESTAURANT & MUSIC BAR CLUBU v Hybernské ulici Mazanej Králíček. Ve tříposchoďovém komplexu v Hybernské ulici, vytvořili atmosféru filmu Pulp Fiction a podle filmu vznikl i název Mazanej Králíček. Kdo film zná, ten ví proč. Ostatní vše poznají při návštěvě. V prostorách, které jsou mimořádně s citem a architektonickým vkusem zařízeny a vybaveny, Vás zaujmou fragmenty z filmu a ihned evokují onu báječnou náladu, kterou navodil režisér

Quentin Tarantino. V úžas Vás uvedou tři originální americké vozy z šedesátých let a především pak pověstný, perfektně renovovaný a citáty popsaný růžový Cadillac a také tři motorky. Na jídelních lístcích si můžete přečíst ty nejznámější citáty a hlášky z filmu Pulp Fiction a to někdy i trochu košilaté. Na stěnách uvidíte fotografie a další předměty, které atmosféru skvěle

dotvářejí. S jistotou lze říci, že podobný restaurant a music bar club v Evropě nenajdete. Součástí tohoto komplexu je samozřejmě i hudba. V prvních dvou patrech se hraje především hudba od šedesátých do osmdesátých let a v clubu je k poslechu i tanci průřez hudbou až po současnost. Slyšet můžete ale i české pecky. V Cadillacu hraje DJ své hity, v ostatních autech se sedí jako ve filmu a popíjí. Kuchyně je spíše amerického typu, takže steaky jsou z jihoamerického masa a ceny jsou velmi přívětivé. Kuchaři a barmani byli pečlivě vybíráni, prošli tvrdým konkurzem. Hosté si mohou být jisti, že jsou v péči těch nejlepších odborníků.

Nebe

Představujeme Vám Nebe - unikátní koktejl a music bar v samém centru Prahy. Jedinečný design propojený s původní architekturou Staré Celnice, skvělé služby, kvalitní zvuk s videoprojekcí - to vše vyladěné v dokonalé harmonii. Nechybí samozřejmě taneční parket. Snažíme se, aby si každý host odnesl domů mimo kocoviny i nezapomenutelný zážitek. Nebe je výjimečné místo stvořené pro zábavu a relax po strastech všedního dne. Starat se o Vás budou profesionální barmani s nabídkou 100 výborných koktejlů. Zatancujete si na aktuální pop/r'n'b/house nebo na staré dobré 80's a 90's a zastavit se můžete až za rozbřesku. Vstup zdarma.

 
 

Přečtěte si více