Marriage Guide online

Vicemiss 2007 Eva Čerešňáková se chystá na svůj svatební den

Text: Pavla Růžičková

Modelka a první česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková se chystá na svůj velký den. Bude si brát přítele, se kterým podle jejího tvrzení vlastní Českou Miss. Občas spolu vypijí i nějakou tu láhev vína a pak je napadají zajímavé nápady, které končí pořádnou ostudou, kritizovanou ze všech stran. Dvojice se rozhodla novou soutěž miss uspořádat právě ve stylu drsných reality show. Proto nás ještě nějaká peprná věc určitě nemine. Možná bude šokující i samotná svatba.

Vicemiss 2007 Eva Čerešňáková se chystá na svůj svatební den
Foto: Pavla Růžičková

Eva Čerešňáková

Česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007 Eva Čerešňáková mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky. Narodila se 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala gymnázium a pokračovala na VŠE v Praze obor Mezinárodní obchod. Již v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol a hned o rok později se stala také Miss Academia 2006. V roce 2007 v soutěži Česká Miss skončila na druhém místě, jako první vicemiss pod Lucií Hadašovou. Pak jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth na Filipínách a probojovala se mezi 16 nejhezčích dívek.

Pár je zasnoubený

Přítel si připravil nesmírně romantické překvapení. Nádhernou kytici, šampaňské a zásnubní prstýnek. Odehrávalo se to mezi pracovními schůzkami, ale i tak to bylo pro Evu velmi krásné, dojemné a tekly jí slzy štěstí. Eva Čerešňáková řekla své ANO po necelém roce chození s podnikatelem. Svatba má proběhnout v létě, možná již v červnu a dvojice už nyní myslí i na založení rodiny. Eva by dokonce chtěla 3 až 4 děti. Velkým tématem je ale pro oba také pořádání České Miss, kterou oba doslova žijí a trvají si na svém. Koncept, jenž fungoval 20 let i za Miloše Zapletala, tvrdě kritizují. Diváky už nezajímá, a proto je třeba přijít s něčím novým.

Eva Čerešňáková a Česká miss

Pořádně ohánět se v tomto případě budou i právníci, které na ně poslala bývalá šéfka soutěže, Marcela Krplová. Osočila je z odstavení od soutěže a z neoprávněného užívání ochranné známky na Českou Miss, kterou ona údajně vlastní. Navíc je haní i za jejich eskapády, které ohrožují postavení soutěže Česká Miss, což potvrzuje i odstoupení významných partnerů soutěže. Koncept působí jako ostuda pro nejprestižnější soutěž krásy v ČR i v zahraničí. Filozofie světových soutěží je postavena zejména na pomoci ženám narovnat jejich postavení ve společnosti a tomu mediální výstupy dívek v plavkách s drinkem v metru moc neodpovídají. Za minulého vedení se ale modelky netajily tím, že jim organizátorka nedává práci a nestará se o ně.

Obřad v angličtině a před Bohem

Obřad musí být částečně v angličtině. Oba mají hodně přátel v zahraničí a na svatbě budou hosté více jak deseti národností. Nebude to příliš velká svatba, asi kolem šedesáti lidí. Se snoubencem Martinem Ditmarem, ve věku 44, se domlouvají, jak bude tento velký den vypadat. Přípravy na svatbu jsou v plném proudu, je vybraný termín i místo a ladí se detaily. Rádi by se vzali ještě v červnu a pak v létě vyrazili na svatební cestu. Eva je věřící a plánujeme církevní svatbu v kostele. Těší se na to oba. Vzhledem ke všem potřebným náležitostem chodili i na předmanželskou přípravu.

Kam na svatební cestu

Eva prozradila, že přítel byl poměrně neodbytný lovec. Po prvním jiskření psal desítky esemesek denně. Bavil ji a hodně se s ním nasmála. Vše jej zajímalo a chtěl o ní vědět čím dál víc. Prostě se o ni zajímal. Zaujal ji svou upřímností, smyslem pro humor a také lidskostí. Tvrdí, že Martin je velmi inteligentní, hodný a ctí lidské hodnoty, což ona obdivuje. Je to asi to hlavní, čím si ji získal. Snoubenci vyrazí i na svatební cestu. Uvažují o několika možnostech a jednou z daných variant je, že by si jen tak několik týdnů vyrazili autem do Itálie. Milují její kulturu, jazyk i jídlo. Eva zde dokonce i pracovala. Chtěli by si více projet čarovné a okouzlující Toskánsko.

 
 

Přečtěte si více