Marriage Guide online

Koronavirus Danfilu vzal, ale i dal

Všichni, kdo se kdy podíleli na zařizování svatby, vědí, že zajistit vše podle představ a ve stanoveném rozpočtu není nic jednoduchého. V současnosti novomanželům navíc přibyly nové starosti spojené s koronavirem, kdy ještě před měsícem nikdo nevěděl, co přinese další den a jak dlouho budou všechna omezení trvat.

Co nám to vzalo?

Nejen pro novomanžele, ale i pro všechny drobné podnikatele nebo firmy, jenž patří do svatebního odvětví, to byl velký zásah. V Danfilu jsme za více než 25 let své existence takovou situaci nezažili.

Hned ze začátku celé situace, tedy od půlky března, jsme museli uzavřít náš showroom v Liberci, kde jsme osobně přijímali naše zákazníky. Jedinou výhodou bylo to, že jsme nebyli závislí pouze na naší pobočce, ale že naše produkty lze zakoupit i přes e-shop. Bohužel ani na něm tou dobou nikdo neobjednával. A není se čemu divit, tehdy ještě nikdo nevěděl, jak dlouho budou přísná opatření trvat, a proto mnoho párů odložilo svatbu na další rok.

Koronavirus Danfilu vzal, ale i dal

Po téměř dvou měsících jsme na konci dubna mohli opět otevřít naši pobočku a situace se začala postupně zlepšovat. Mnoho zákazníků, kteří se rozhodli svatbu posunout na pozdější datum, nyní řeší výrobu na poslední chvíli nebo si přeje změnit rytinu na již hotových prstýncích. Všem se snažíme vyjít maximálně vstříc, ale někdy není jednoduché uspokojit úplně všechny. Stinnou stránkou nynější situace je i fakt, že cena zlata za poslední týdny rapidně vyskočila a pokud přijde finanční krize, jeho cena bude i nadále stoupat. Spolu s výpadkem showroomu na poměrně dlouhou dobu, je toto tedy nejhorší svatební sezona, jakou si podnikatel může přát.

U nás můžete vybírat již mnoho let z pohodlí domova

Pokud je pro vás Liberec na návštěvu showroomu daleko, nejjednoduší je uskutečnit výběr snubních prstenů online. Pokud si nejste jistí velikostí, v Danfilu pro vás máme několik tipů, jak ji určit správně z pohodlí domova.

Využít můžete naše pomocníky na měření velikosti. Nabízíme tři varianty. Stačí si vytisknout PDF a ideálně vyzkoušet všechny tři - měření pomocí kroužků, měření pomocí trnu a pomocí posuvného měřítka.

Nabízíme i možnost změřit si šířku snubních prstenů šířku snubních prstenů, která je velmi důležitá, jelikož někomu více sedí úzký, někomu naopak široký prsten.

A co nám to dalo?

Všechno zlé je pro něco dobré. I přes to, že všichni okolo svateb zažíváme horší období, tak jsme se ale dokázali spojit. A to je opravdu motivující pro práci do budoucna. I díky MM Guide se můžeme vyjádřit k této situaci. Za tuto příležitost moc děkujeme. Jsme pozitivně naladěni a nechceme si stěžovat. Věříme, že my všichni, kteří se snažíme novomanželům nejen vyrobit krásné prstýnky, ale i ti, jež se snaží uspořádat svatbu podle snů novomanželů, tuto dobu ustojíme. To platí i pro nastávající novomanžele, kterým jistě všichni vyjdeme vstříct. U nás třeba i tím, že dokážeme vyrobit snubní prsteny dříve, než běžných termínech.

A jak zakončit tento článek? Výzvou:) Lidé, milujte se, berte se a nebojte se:)

Tým Danfil Jewellery

 
 

Přečtěte si více