Marriage Guide online

Zásnubní a snubní prsteny z kolekce BASIC

PR text Sílu v jednoduchosti objevte s kolekcí BASIC. Jednoduché krásné snubní prsteny se kvalitním zpracováním. Jednoduše si vyberte šperk, který vám bude slušet

Zásnubní a snubní prsteny z kolekce BASICZobrazit galerii (4)
Foto: POLOMIO Jewellery

Jedním ze základních kroků pro šťastnou svatbu je výběr snubních prstenů, kterými zpečetíte své ANO u oltáře. Ale jak šperk vybrat? Jednoduše! Řiďte se svým pocitem, vsaďte na jednoduchost a rafinovanost, nebojte se kombinovat, seznamte se se šperky POLOMIO a pořád mějte na paměti jedno.

Je velmi pravděpodobné, že se šperk stane vaší součástí na zbytek života, proto vybírejte pečlivě. Pokud chcete něco jednoduše krásného, vsaďte na kolekci BASIC, která nabízí nejrůznější kombinace prstenů pro zamilované páry. Snubní prsteny jsou vyrobeny z bílého, žlutého nebo červeného zlata. Vybrat si můžete jejich povrchovou úpravu - lesk nebo mat, stejně jako velikost a druh drahokamu.

V kolekci BASIC se snoubí jednoduchost tvarů, příjemné nošení a nadčasový design. Snubní prsteny Kora ve žlutém zlatě a v lesklé povrchové úpravě vám mohou slušet, stejně jako snubní prsteny Lens z bílého zlata bez drahokamů a v matné povrchové úpravě.

 
 
Zásnubní a snubní prsteny z kolekce BASICZásnubní a snubní prsteny z kolekce BASICZásnubní a snubní prsteny z kolekce BASIC

Přečtěte si více