Marriage Guide online

Naše svatba v Brdech

Text: nevěsta Lucie

Svatba je den v životě každé ženy, který je plný obrovského očekávání, nadšení a pocitu naprostého štěstí. Naše svatba byla kouzelná v mnoha ohledech, ale to nejzásadnější bylo bezesporu magické místo uprostřed brdských lesů...

Přípravy na svatbu...

Nadšeně se vrháme do příprav, ať už jde o výběr barev, výzdoby, fotografů, vysněných svatebních šatů a hlavně také místa, kde se celý náš velký den bude odehrávat.

Velká letní zahradní svatební párty?

Svatbu jsme chtěli pojmout trochu jako velkou letní zahradní slavnost se všemi, co máme rádi a předem jsme měli jasné, že při tom chceme postrádat hektiku a zmatky při přejíždění z obřadu na hostinu, z hostiny na večerní párty, apod.

Cílem tedy bylo najít místo, které ubytuje necelou padesátku našich svatebních hostů, bude v krásném prostředí a celá svatba se tam tedy může odehrát komplet od A do Z.

Bohužel (bohudík) život rád hází klacky pod nohy, a to i nevěstám.., proto první místo, které jsme si pro svatbu vybrali, nám půl roku po zamluvení zrušilo termín... Prý z důvodu větší a lukrativnější svatby...

Naštěstí vše má svůj důvod a my díky tomu našli opravdu to pravé místo, kde jsme si mohli splnit svůj sen.

Hotel Ermi v Brdech nás nadchnul!

Naše svatba v Brdech

Do Ermi jsme se zamilovali na první pohled. Hotel Ermi je posazený ve svahu nad městečkem Jince a ze zahrady, kde probíhala celá hostina, je vidět na protilehlý zalesněný vrch.

Svatební den a lesní obřad na ostrově

Na místo, jsme přijeli ráno v den svatby. Přípravy a veškeré dodělávky ohledně výzdoby a organizace dne, šly hladce a příjemně i přes to, že jde většinou o velký chaos a zmatky.

Paní majitelka hotelu Ermi je však zkušená koordinátorka, která má kolem sebe profesionály a ti vše zvládají s lehkostí a nemizejícím úsměvem. Pak jde vše nějak tak snáze :)

Naše svatba v Brdech

Obřad jsme měli v lese na malém ostrůvku, kolem jen příroda, stromy a my... na svatební hostinu a raut jsme se pak přesunuli jen asi 200 metrů přímo před hotel na zahradu.

Naše svatba v Brdech

Je tady neskutečný výhled do okolní krajiny, možnost grilování, venkovního stanu, bazénu a to vše v sevření nádherných Brdských lesů.

Video hotel Ermi

Půlnoční gulášek pod hvězdnou oblohou byl pak již jen skvělým završením nádherného dne.

Našeho svatebního dne, kdy se všichni bavili a byli spokojení..

Moc děkujeme za krásné chvíle strávené u vás a doporučujeme Hotel Ermi i budoucím nevěstám!

Lucka a Petr

 
 

Přečtěte si více