Marriage Guide online

Naše svatba v Rezidenci Liběchov

Najít vhodné místo pro svatbu není tak jednoduché jak se může zdát. Nám se to ale povedlo.

Naše svatba v Rezidenci LiběchovZobrazit galerii (5)
Foto: Monika a Zdeněk

Dlouho jsme se rozhodovali, kde se vlastně vzít a celou tu velkou rodinnou událost uspořádat. Projeli jsme pár doporučených míst, ale pokaždé tomu něco chybělo. Nakonec jsme dali na radu kamaráda a jedno sobotní odpoledne jsme se, už trochu unavení a připraveni na další neúspěch, vypravili do Rezidence Liběchov. A co byste řekli? Snad to nebude znít jako klišé, ale byla to vážně láska na první pohled!

Jak jsme “to místo“ konečně našli!

České středohoří a Kokořínsko jsme už oba znali z našich oblíbených cyklovýletů, ale přesto jsme byli nádherou zdejší přírody doslova ohromeni. Majestátní vila, která byla ten den naším cílem a která se nad námi najednou vynořila, nám prostě vzala dech. Chvíli jsme se prostě jen dívali, beze slov a s rostoucím nadšením. To co následovalo, byly skvělé zkušenosti a dokonalá atmosféra svatebních příprav s kolektivem lidí, kteří jsou, jak jsme měli možnost posoudit, ve svém oboru skutečnými profesionály.

Jak se o nás postarali?

Byli jsme nadmíru spokojeni s kvalitou služeb a kompletního servisu bez nutnosti obvolávání dodavatelů a vyřizování jakýchkoliv extra věcí, které bychom jinde museli sami složitě zařizovat. Personál Rezidence Liběchov v čele s panem ředitelem Davidem Kopačem, kterému patří náš vřelý dík, byl neuvěřitelně ochotný a vstřícný, což každá nevěsta s blížícím se datem svatby prostě nemůže neocenit!

Svatební den v klidu a s pocitem výjimečnosti

To, co jsme hledali, byl komfort využití možnosti svatebního obřadu, hostiny a večerní zábavy na jednom místě, bez chaotického organizování složitých přesunů všech svatebčanů. Tady pro nás toto všechno bez problémů zrealizovali a my dva jsme se tak šťastně vyhnuli tomu, co deptá mnohé snoubence a čemu se říká předsvatební stres.

Svatební hostina na míru

V elegantním prostředí vily z 30. let ve stylu art deco jsme si prožili svatební den se skutečně unikátní atmosférou a všichni naši přátelé byli okouzleni, stejně jako my. Zatoužili jsme po něčem nevšedním, i pokud šlo o svatební catering. Nevyužili jsme možnost sestavení tradičního menu, ale nechali jsme si poradit od zkušeného a skvělého šéfkuchaře Petra Strnada, který pro nás připravil originální kulinářské hody na míru.

Rezidence Liběchov - naše trefa do černého!

Problém nebyl ani se zajištěním večerního programu a moje kamarádky tu mohly využít dokonce i hlídání dětí! Celková organizace prostě neměla chybu, všechno nám vyšlo skvěle, podle plánu a bez potíží. Nikdy jsem nechápala své známé, novopečené manželky, které ze své vlastní svatby vyšly umořené a bez energie, bez chuti plánovat cokoli dalšího, včetně svatební cesty. Já jsem tohle prostě nechtěla. Chtěla jsem svatební den v klidu a pohodě, krásný den se svou rodinou a přáteli, den, který si všichni užijeme.

Rezidence Liběchov byla prostě naše trefa do černého a určitě jsme tu s manželem v náš svatební den nebyli naposledy. Vlastně se tu chystáme oslavit naše první výročí!  Je to vážně místo, kam by byla škoda se nevracet.

Naše svatba v Rezidenci Liběchov
Foto: Monika a Zdeněk
Naše svatba v Rezidenci Liběchov
Foto: Monika a Zdeněk
Naše svatba v Rezidenci Liběchov
Foto: Monika a Zdeněk
Naše svatba v Rezidenci Liběchov
Foto: Monika a Zdeněk
 
 

Přečtěte si více