Marriage Guide online

Novomanželé Dykovi vsadili na folklór a romantiku

Text: Pavla Dočkalová

Navzdory pověrám a přímo v den, kdy se slaví láska ve všech podobách, si řekli své ANO zpěvák Vojta Dyk a herečka Tatiana Vilhelmová. Celebrity českého showbyznysu přelstili všechny škarohlídy, kteří jejich vášnivému vztahu nedávali dlouhou budoucnost a na začátku je podezírali z pouhé prostopášné avantýry. Vzali se po devíti letech. Sňatek v utajení se stal happyendem jedné nevšední lovestory.

Novomanželé Dykovi vsadili na folklór a romantikuZobrazit galerii (2)
Foto: Facebook

Vztah Dyka a Vilhelmové byl hned na startu jako z červené knihovny. V osudovou lásku proměnili známost dvě veřejné osobnosti s rozdílem stavů i věkovým odstupem. Herečka byla tou dobou vdaná matka dvou dětí. Zpěvák byl fanynkami obletovaný svobodný elegán. Amorův šíp je spojil v jedno a jako dvě cukrující hrdličky vystupoval pár po celou dobu. Svatební zvony jim zazněly při polibku pod rozkvetlými stromy.

Praštili do toho stylově

„Všem, kteří přejí lásku, zpíváme do světa, že jsme se 1. 5. 2019 oddali!“, dali novomanželé ve známost až s několikadenním zpožděním prostřednictvím sociálních sítí, spolu se dvěma fotografiemi. Obřad, který se podařilo před celým světem do poslední chvíle utajit, se konal na Slovácku, ve vesnici Blatnice pod Svatým Antonínkem na Hodonínsku.

Novomanželé Dykovi vsadili na folklór a romantiku
Foto: Facebook

Sňatek proběhl civilní formou na proslulém poutním místě, které je vyhledávaným zákoutím i lidmi nevěřícími. Roli oddávající zastala místní starostka. Podle dostupných informací přijeli svatebčané na romantické místo dvěma autobusy. Přístupovou cestu lemovali bodyguardi, aby zabránili narušení soukromí hvězdného páru.

Inspirace folklorem

Na první pohled je patrné, že svatba proběhla ve vesnickém, rustikálním až folklorním stylu. Ženich se oděl do slavnostního krémového úboru chasníka, s vyšívanými rukávy a klopou u vestičky. Nevěsta zvolila světlé šaty s odhalenými rameny, lehce skládanou sukní a krojovým vyšívaným páskem. Slovácký zdobný nádech doplňuje i věneček z květin do vlasů a výrazný závoj.

Sázka na romantiku

Pečlivě sladěnou image nevěsty podtrhuje kytka z drobného lučního kvítí v bílo-modré kombinaci a volně splývavý účes, ala lesní víly. Podle stylistů dokonalý vzhled panny nevěsty, respektující tradiční krajový rituál v souladu s neposkvrněnou přírodou. Podle kritiků styl, hodící se pro bezdětnou nevěstu o přinejmenším deset, patnáct let mladší.

Známá nevěsta z prostředí velkoměsta udala nový směr svatebního konceptu ve směru k tradicím. Nebála se respektovat ducha místních zvyklostí a historických designových prvků, což ji odlišilo od super moderních extravagancí, ve světě celebrit obvyklých. Za to u nás získává veškeré kladné body.

Hodně štěstí novomanželům!

 
 

Přečtěte si více