Marriage Guide online

Zařizování svatby, aneb Markéta a její příběh 2

Text: Markéta Skálová

Když už jsme se tedy rozhodli pro datum 7.7.2017, jako druhý krok byl výběr svatebního místa. Kde bychom si vlastně přáli náš svatební den uskutečnit?

Zařizování svatby, aneb Markéta a její příběh 2

Jelikož se minulý rok se svatbami roztrhl pytel a já byla dokonce na čtyřech, mohla jsem porovnávat a srovnávat s mými představami. Věděla jsem, že bych si svou svatbu přála úplně jednoduchou, rozhodně nic honosného a škrobeného. Svatba na zámku byla tedy rovnou zavrhnuta a spíše jsem hledala něco ve venkovském stylu.

Přes své známe jsem poptávala různá svatební místa, která se mě z jejich svatebních fotek nejvíce líbila, ale nic nebylo to pravé... Také mě u většiny z nich překvapila cena pouze za pronájem prostor. Takže to vždy ztroskotalo buď na ceně, nebo to bylo opravdu daleko od Prahy a bylo by složité zajišťovat komplikovaně dopravu a ubytování pro všechny svatební hosty. V jednu dobu jsme i koukali na pronájmy různých chalup, stodol a venkovských obydlí...ale nic moc vhodného pro naší svatbu jsme nenašli.

Už vlastně ani nevím jak, ale narazila jsem na internetu na něco, u čeho jsem hned vycítila, že je to přesně to, co hledám. Byla to Zbraslavská myslivna. Zbraslav je opravdu skvělé a strategické místo. Kousíček do Kladna, kde mám rodinu, ale i do centra Prahy.

Hned jsme si domluvili schůzku a jeli se podívat a zjistit, zda i na živo budeme z tohoto místa nadšeni. Musím říci, že jsme byli nadšeni ještě mnohem více, když jsme viděli, jak rozkošné to tam mají.

Pro naší svatbu prostě ideální místo!

Jakmile jsme se utvrdili v tom, že je to opravdu ono, napsali jsme si žádost o rezervaci termínu. A víte co? Asi týden předtím se jim termín uvolnil. No já myslím, že to bylo znamení. Takže Zbraslavská myslivna je naše svatební místo a já se hrozně těším, až si to tam všechno krásně nazdobím.

V příštím díle se můžete těšit na příběh o tom, jak jsme sháněli oddávajícího a jak jsem už myslela, že to snad ani nedopadne.

Vaše Markéta :)

 
 

Přečtěte si více