Marriage Guide online

Hotel Akademie Hrubá Voda - last minute svatba

Text: Hotelu Akademie Hrubá Voda

PR text Přemýšlíte o svatbě s Vaši drahou polovičkou, ale děsí Vás představa měsíců plných plánování, organizování a především stresu? Chtěli byste svatbu v létě, ale obáváte se, že veškeré termíny jsou již obsazeny? Toužíte po romantické svatbě pod širým nebem a přesto s kompletním zázemím krásného hotelu na rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku, jen kousek od památkové rezervace UNESCO Olomouc. Pokud jste odpověděli na tyto otázky „ANO“, máme zde nabídku právě pro Vás. Vdávat či ženit se můžete klidně již příští měsíc!

Hotel Akademie Hrubá Voda - last minute svatbaZobrazit galerii (5)
Foto: Hotel Akademie Hrubá Voda

Last minute svatba

Lákaly Vás vždy zájezdy last minute, a to třeba z důvodu, že se nemusíte rezervací .. a plánováním zaobírat dlouho dopředu? Nyní lze to samé udělat i s Vaším velkým dnem, tím svatebním. Rozhodně nemusíte mít obavy, že by krátkou dobou vyhrazenou na přípravy nějak utrpěla kvalita. Ba naopak. Svěřte nám Váš velký den a my se postaráme, abyste Vy i Vaši hosté na něj nikdy nezapomněli. Náš tým je Vám – snoubencům – plně k dispozici a nabízí Vám obřad, slavnostní hostinu i ubytování na jednom místě.

Nezapomenutelná svatba v Hotelu Akademie Hrubá Voda
Nezapomenutelná svatba v Hotelu Akademie Hrubá Voda | Foto: Hotel Akademie Hrubá Voda

Volné termíny

Nyní pro Vás hotel Akademie Hrubá Voda připravil nabídku obřadu v hotelu zdarma a navíc slevu 10 % na veškeré gastro služby. Volné jsou tyto termíny:

Letní termíny

  • Středa 26. 6. 2019
  • Středa 3. 7. 2019
  • Sobota 6. 7. 2019 - v tento den za Vás navíc zaplatíme polovinu poplatku místní matrice, která si za obřad ve státní svátek účtuje 10.000 Kč
  • Středa 10. 7. 2019

Podzimní termíny

  • Sobota 12. 10. 2019
  • Sobota 19. 10. 2019

Tým Hotelu Akademie Hrubá Voda se na Vás již těší! Bude nám ctí, přispět k pohodě Vašeho svatebního dne.

www.hotelakademie.cz

 
 
Hotel Akademie Hrubá Voda - last minute svatbaHotel Akademie Hrubá Voda - last minute svatbaHotel Akademie Hrubá Voda - last minute svatba

Přečtěte si více