Marriage Guide online

Moje svatba na Mauriciu

Text: Blue Marlin

Mauricius nebo Seychely? Váš Svatební den jako sen!

Moje svatba na Mauriciu

Snila jsem o velké svatbě v rodném městě. Pod tlakem okolí, nekončícím návrhům, přáním a instrukcím rodiny mám pocit, že moje svatba, je vlastně svatbou jejich. S partnerem jsme se shodli: „Takhle ne! Vezmeme se raději v zahraničí - na tropickém ostrově, kde si rovnou užijeme i naší svatební cestu.“

Mauricius nebo Seychely?

Vyhrál Mauricius. Ostrov jsme již oba navštívili, svatba byla úžasná příležitost, jak se tam vrátit. Zařízení formalit bylo méně bolestivé než upéct svatební koláčky…a svatba?

Svatební den jako sen

Sváteční atmosféra nás provázela od rána, všichni nám přáli krásný svatební den. Na pokoji nás čekala spousta dárků. Dopoledne jsme vyjeli na výlet lodí a po obědě začaly připravy na naši svatbu. Mě, nevěstě, vyhradili vlastní pokoj, dostala jsem masáž, naše svatební koordinátorka objednala dámy, které vyžehlily svatební šaty učesaly mě a nalíčily.

Obřad v pavilonku a večeře na pláži

Naše svatební místo, uprostřed tropické zahrady, bylo dokonalé. Po vyslovení : „Yes, I do“ se ze mě stala novomanželka a se svým novopečeným chotěm jsme se fotili při západu slunce na pláži, kde jsme měli i prostřeno na romantickou večeři pod hvězdami. Na pokoji nás ohromila svatební výzdoba: snad tisíc kvítků a desítky plápolajících svíček...

Cesta, která změnila náš život

Náš zážitek nás tak nadchnul, že jsme se rozhodli, že se chceme na Mauricius nejen vracet, ale znovu prožívat plánování svatby s ostatními. Po letech zkušeností v cestovním ruchu jsme založili cestovní kancelář. Nazvali jsme ji Blue Marlin, podle ryby, která žije ve vodách Indického oceánu v okolí ostrova, který jsme si tolik zamilovali a řekli si tu své manželské „ano“.

Svatby a svatební cesty s Blue Marlin

Naše rodinná cestovní kancelář Blue Marlin již připravila více jak 400 svateb na Mauriciu a Seychelách, které jsou legálně uznané v České i Slovenské republice. Zajišťujeme i cesty svatební a dovolené na oslavu svatebních výročí na těch nejkrásnějších ostrovech v Indickém oceánu.

 
 

Přečtěte si více