Marriage Guide online

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn

Text: Michaela Vadová

PR text Hotel Mlýn Karlštejn je neodolatelné místo pro svatbu, svatební hostinu nebo pro obojí najednou. Nezapomenutelný zážitek si ze svatebního dne odnese každý ze svatebních hostů.

K nejkrásnějším místům pro svatby ve středních Čechách patří romantický Hotel Mlýn Karlštejn. Prožít svůj svatební den v nádherném prostředí hotelu pod Karlštejnem nebo si užít grilování pod širým nebem na břehu Berounky je doslova sen. Profesionalita a četné zkušenosti s konáním svateb patří mimo jiné k zásadním kvalitám tohoto krásného svatebního místa.

1. krok: vybrat si místo obřadu

První z výhod Hotelu Mlýn Karlštejn je skvělá dosažitelnost. Nachází se pouhých 25 km od Prahy.

Svatby pod širým nebem se odehrávají na ostrůvku u jezu na břehu řeky Berounky v krásném svatebním altánku. Velkou výhodou je to, že se nemusí řešit komplikovaný a mnohdy zmatený přesun na místo svatební hostiny. Kdo si zvolí hostinu venku, může se pohodlně usadit k prostřené tabuli již po pár krocích. K dispozici je dostatečně prostorný party stan i příjemné posezení pod elegantními slunečníky. Šumění řeky bude působivý doplněk svatební hostiny a příjemné posezení pod slunečníkem.

Pro ty, kdo raději sází na jistotu kamenných budov, se bude lépe hodit svatební salónek Petrarca a tradiční hotelová restaurace.

Svatební menu

Slavnostní oběd i večeři si může každý svatební pár vybrat buď jako klasické svatební menu, nebo jako svatební raut. Další variantou je svatební oběd či večeře ve formě grilování v přírodě.

Na přání si lze v hotelu zajistit také cukrářské výrobky: svatební dort, výslužky nebo tradiční svatební koláčky.

Hotel

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn

Dalším romantickým zážitkem bude ubytování v jednadvaceti hotelových pokojích. Maximální kapacita hotelu čítá 49 osob. Pokoje a apartmány jsou vybaveny stylovým nábytkem a krásnými dekoracemi v teplých barvách. Dubové podlahy, výhled na řeku Berounku a celková příjemná atmosféra svatebčany jednoduše okouzlí.

Pro novomanžele bude jako třešnička na dortu ubytování v designovém svatebním pokoji s volně stojící vanou a s nadstandardním vybavením interiéru.

Nabídka dalších služeb hotelu je velmi široká. Zahrnuje bohaté spektrum od tradičních svatebních zvyklostí až po svatební ohňostroj, spolupráci s DJ, ozvučení, květinovou výzdobu, zajištění kočáru a další.

Pokud patříte ke snílkům, kteří by si přáli svatbu na ostrově, pod širým nebem a zároveň tradičně a v blízkosti Prahy – pak Hotel Mlýn Karlštejn dokáže splnit všechna vaše očekávání.

 
 
Romantický Hotel Mlýn KarlštejnRomantický Hotel Mlýn Karlštejn

Přečtěte si více