Marriage Guide online

Statek Benice – vaše svatba v přírodě u Prahy!

Text: Veronika Moreira

PR text Vážení a milí snoubenci, pokud zrovna teď řešíte to věčné dilema, jak uspořádat dokonale romantickou svatbu v lůně přírody a přitom necestovat spousty kilometrů daleko od metropole, jste konečně na správné adrese. Možná jste si pro svůj velký den vysnili kouzlo a vůni venkova, nebo dokonce tak trochu pohádkový styl, k jakému patří kočár a koně. I to se vám může lehce splnit! Ptáte se kde?

Statek Benice – vaše svatba v přírodě u Prahy!Zobrazit galerii (5)
Foto: statek Benice

V areálu Barokního statku Benice, který je sídlem Hřebčína Favory a leží v nádherné krajině bývalého panství arcivévody Františka Ferdinanda d Este, nedaleko zámku Konopiště. Že to nezní vůbec špatně? Ale to zdaleka není všechno! Jestli vážně hledáte možnost originálního a netradičního pojetí svatebního dne, chcete romantiku, máte rádi koně a zároveň očekáváte zajištění prvotřídního servisu obřadem počínaje a večerní zábavou konče, pozastavte se chvíli nad tím, co se vám nabízí právě tady, v prostorách Barokního statku Benice.

Venkovské sídlo šlechticů, kde vaše svatba bude mít styl!

Barokní statek Benice je pečlivě a citlivě zrekonstruovanou kulturní památkou. Venkovská sídla českých a středoevropských šlechtických rodů jsou známá svou elegancí, přesto obvykle nepůsobí neosobní a neútulnou okázalostí. Tady se zkrátka budete cítit jako doma a o vaše pohodlí bude postaráno. Rozsáhlé okolní pozemky poskytují dostatek soukromí, sportovní vyžití i jednu velmi ceněnou výhodu, jakou je neomezený prostor k parkování.

Romantika, koně i vyžití pro děti

Vyjížďky na koních, kočár s ušlechtilým čtyřspřežím, co může být romantičtější? Koně ze zdejšího chovu vám budou k dispozici i ke svatebnímu fotografování. A k tomu všemu minizoo, dětský koutek, jízda na ponících, oslíci, zábavné soutěže, klid a příroda, takže i děti si mohou vaší svatbu skutečně užívat!

Svatební obřady – civilní i církevní

Není problém uspořádat u nás církevní či civilní svatební obřad, vše tu pro vás zařídí a dohodnou s benešovskou matrikou nebo s příslušným církevním hodnostářem. Pro vás to znamená méně starostí a více času užívat si zdejší romantické prostředí!

Hostina a venkovní grilování, zábava do rána!

Hostina může dle vašeho přání probíhat v prostorách nádvoří či starobylého špejcharu. Pro menší svatby do 30 osob je k dispozici barokní světnice. K večerním rautům patří nepochybně i grilování, které je možné pohodlně uspořádat na nádvoří hřebčína. Vaše svatební zábava může klidně trvat až do ranních hodin, nikdo vás nebude omezovat zavírací dobou! Je vám k dispozici skvělá kuchyně a především ochotný, příjemný a profesionální tým, který se postará, aby váš svatební den byl do puntíku dokonalý a tím nezapomenutelný.

 
 
Statek Benice – vaše svatba v přírodě u Prahy!Statek Benice – vaše svatba v přírodě u Prahy!Statek Benice – vaše svatba v přírodě u Prahy!Statek Benice – vaše svatba v přírodě u Prahy!

Přečtěte si více