Marriage Guide online

Svatba na pohádkovém zámku Hluboká

Text: Bc. Tereza Kadlecová

PR text Pokud chcete mít svatbu jako vystřiženou z pohádky, nenajdete vhodnější místo, než je Hluboká nad Vltavou. Už samotný zámek, který se nad městečkem tyčí, vypadá jako z dílny Walta Disneyho. Není se tedy čemu divit, že si sem ročně přijíždějí vyměnit prstýnky tisíce párů z Čech i ze zahraničí. Nespornou výhodou je i skutečnost, že se během vašeho velkého dne nebudete muset starat téměř o nic. Jak totiž říká naše svatební koordinátorka Tereza Kadlecová: „V tomto městě jsem se narodila, a mám tedy přehled o místních poměrech a znám krásná místa k focení. Snažím se využívat místní dodavatele a služby, které jsou zde nabízené. Osobně se znám se všemi majiteli a provozními v hotelích a restauracích, a tak jsem schopná Vám ubytování a slavnostní hostinu připravit na míru vašim představám.“

Svatba na pohádkovém zámku HlubokáZobrazit galerii (2)
Foto: Bc. Tereza Kadlecová

Odpadnou vám i starosti s formalitami, jako rezervace termínu na úřadě. Veškeré potřebné dokumenty pak sami vyzvedneme a pošleme je poštou. Vy už přijedete jen s doklady a s vyplněnou a podepsanou žádostí o sňatek. Žádný stres ve svatební den!

Na nás můžete nechat i starosti s výběrem vhodného místa pro obřad. Ani když si po letech budete prohlížet fotografie z vašeho výjimečného dne, nebudete pochybovat, že jste si zvolili dobře. Fotagrafa vám, samozřejmě také zajistíme. A nejen toho! Jsme schopni naplánovat vše – od výběru hotelu a restaurace, přes sestavení jídelního menu a doporučení skvělého cukráře, až po pomoc během obřadu samotného. A tak zatímco vás bude kadeřnice spolu s vizážistkou v klidu připravovat na nadcházející veliký okamžik, my vyzdobíme auta, omyrthujeme hosty a každého vybavíme hrstičkou rýže. Na cestu k oltáři vám pak může hrát smyčcové trio, folklorní jihočeská kapela, popřípadě jsme schopni se dohodnout i s varhaníkem. A máte-li romantiku v krvi, není působivější způsob zakončení svatby, než vypustit bílé holubice, které odpradávna symbolizují věrnou lásku a čistotu.

Svatba na pohádkovém zámku Hluboká
Foto: Bc. Tereza Kadlecová

Ale odhozením kytice samozřejmě celá sláva nekončí, spíše naopak! Nejdříve vás čeká pár póz pro fotografa – pro tento okamžik máme k dispozici nejrůznější doplňky, aby vaše snímky nepůsobily fádně a obyčejně. Nevěsta tak může v ruce držet například roztomilý slunečník, zatímco ženichovi na hlavu posadíme cylindr. Poté už mohou jít všechny povinnosti stranou a následuje odjezd na velkolepou hostinu. Pokud se vám ještě klepou nohy a máte dojem, že sešlápnout spojku bude problém, nebo se jednoduše chcete namísto řízení raději věnovat své drahé polovičce, máme pro vás úžasné řešení – co byste řekli limuzíně, veteránu nebo dokonce kočáru? Tou dobou už bude vše v restauraci připraveno. Dekorace, květinová výzdoba, dokonce i zasedací pořádek.

Patříte-li mezi lidi, kteří nedělají nic polovičatě, rozhodně musíte uspořádat i večerní párty. I s tou vám rádi pomůžeme. Zařídíme hudbu, občerstvení, a pokud si budete přát slavit venku, můžeme vám zapůjčit i veliké stany. Až uznáte, že tance už bylo tak akorát dost, můžete si odpočinout u doprovodného programu. A dovedete si představit velkolepější vyvrcholení dne než pestrobarevný ohňostroj? Pokud ovšem nemáte klišé příliš v lásce, všechny hosty jistě potěšíte, rozhodnete-li se pro barmanskou nebo ohňovou show.

Pokud tedy toužíte po tom, aby vše proběhlo hladce, věřte, že uděláme, co bude v našich silách, aby se vám vaše přání splnilo. Koneckonců – jak dodává Tereza Kadlecová: „Má práce je krásná a největší odměnou je mi nejen spokojený novomanželský pár, který si svůj den D užil naplno a bez starostí, ale i úsměvy na tvářích svatebních hostů a slzičky dojetí v očích maminek. Svatba je začátek něčeho krásného, proto vám ráda pomohu, abyste ji prožili naplno a zůstali vám na ni krásné vzpomínky…“

 
 

Přečtěte si více