Marriage Guide online

Svatba s hlavou v dubajských oblacích

Text: Michaela Vadová

Když se řekne hotel v Dubaji, mnozí z nás si vybaví překrásnou siluetu plachetnice, čili hotel Burj Al Arab. Tento jedinečný hotel poskytuje jedinečné služby a jednou z nich je možnost mít při svatbě veškerou krásu Dubaje jako na dlani. Jak lze něco takového zažít? Jednoduše – jako oddávací místo si pár vybere helipad čili přistávací plochu pro vrtulníky.

Svatba s hlavou v dubajských oblacíchZobrazit galerii (3)
Foto: jumeirah.com

Proč se vlastně konají svatby na helipadu? Klíčovým faktorem je přístup hotelu Burj Al Arab - snaží se neustále hledat nové, originální způsoby, jak potěšit své hosty. Výjimečné životní události si zaslouží jedinečné místo a jedinečný přístup. Svatba na helipadu v Dubaji se hodí pro ty, kdo hledají opravdu nezapomenutelný zážitek.

Adrenalin

Svatba s hlavou v dubajských oblacích

Jeden z nejluxusnějších světových hotelů v Dubaji nabízí svatbu v nebi. Konkrétně se jedná o výšku 212 metrů nad azurovým Arabským zálivem. Svatební romantika se dostává do nevídaných výšin. Do hotelu vás buď přiveze Rolls Royce, nebo se na plošinu můžete dostat přímo ze vzduchu – samozřejmě vrtulníkem. Svatební nervozitu mohou doplnit i závratě, ale síla zážitku bude jistě nezapomenutelná…

Svatební obřad

Každý svatební obřad je speciálně navržen hotelovým svatebním architektem. Ten zodpovídá za veškerý průběh do nejmenších detailů. Se svatbou na tomto výstředním místě je totiž nutná pomoc někoho, kdo má s těmito extrémními podmínkami zkušenosti.

Každá svatba v tomto hotelu je jedinečná a řídí se požadavky nevěsty a ženicha. Od speciálních požadavků a od celkové vize svatebního obřadu se odvíjí také individuálně flexibilní cena.

Vychutnat si výhody hotelu

Svatba s hlavou v dubajských oblacích

Samozřejmě se svatbou v hotelu Burj Al Arab se pojí nespočetné množství výhod a exkluzivních služeb. Překrásné apartmány, vybrané pokrmy, designer – specialista na svatební dorty i drinky, nebo exkluzivně navržený svatební parfém pro nevěstu…to vše si mohou novomanželé užít během nebeského svatebního dne – a upřímně, za projevenou odvahu vzít se na netradičním, ryze adrenalinovém svatebním místě si partneři hýčkání zaslouží…

 
 

Přečtěte si více