Marriage Guide online

Svatba v luxusním paláci v centru Brna

Text: Barceló Hotel Group

PR text Hledáte něco výjimečného pro svůj jedinečný den? Zvolte samé jádro moravské metropole! Pětihvězdičkový hotel Barceló Brno Palace, který je součástí mezinárodního hotelového řetězce Barceló Hotel Group, je pro svatby ideálním místem. Vyvolá ve Vás pocit naprostého luxusu a jedinečnosti.

Svatba v luxusním paláci v centru BrnaZobrazit galerii (2)
Foto: Barceló Hotel Group

Je koncipován v pohádkovém stylu neorenesančního královského paláce, postaveného dle architektonické studie věhlasného vídeňského architekta z 19. století, Franz Johanna Fröhlicha.

Jeho hlavní chloubou je dechberoucí atrium s prosklenou střechou, kde se může Váš svatební obřad odehrát. Je možné uspořádat civilní, církevní, symbolický obřad nebo registrované partnerství.

Pohádkovým místem pro svatební hostinu je zrcadlová restaurace Palazzo, jejíž šéfkuchař Milan Urbánek patřil mezi nejlepší kuchaře anglické královny. Restaurace představuje skutečný požitek pro chuťové buňky a byla dokonce zařazena mezi TOP brněnské restaurace. Je i místem, kde se schází vládní a političtí představitelé při důležitých jednáních.

Pětihvězdičkový hotel Barceló Brno Palace
Pětihvězdičkový hotel Barceló Brno Palace | Foto: Barceló Hotel Group

O ubytování novomanželů i svatebních hostů je také postaráno na královské úrovni. Velké pokoje, svatební dekorace, hydromasážní vany, sklenka sektu, thajské masáže, sauna a wellness představují kombinaci, které se nedá odolat.

Personál hotelu je velmi milý a nápomocný. Zkušená svatební koordinátorka naplánuje Váš svatební den do posledního detailu dle Vašich představ a doporučí ověřené dodavatele. Chcete-li si prostory prohlédnout, neváhejte se při procházce brněnským centrem v hotelu zastavit.

 
 

Přečtěte si více