Marriage Guide online

Svatbu na exotickém ostrově Mauritius

Text: Deluxa.cz
Svatbu na exotickém ostrově MauritiusZobrazit galerii (3)
Foto: Deluxa.cz

Nejžádanější destinací pro svatby v ráji je Mauritius, překrásný ostrov uprostřed Indického oceánu, který nabízí všechna kouzla exotiky. Tento malebný ostrov je jako stvořený pro uzavírání právoplatného manželství, ale také romantickou obnovu slibu.

Naši zaměstnanci ostrov opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb, ubytování i nejtajnější zákoutí ostrova. Právě díky tomu Vám mohou velmi odborně a na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd spojený se svatbou v zahraničí přesně podle Vašich přání. Pro nevěsty navíc nabízíme slevy až do výše 70% z ceny pobytu, v závislosti na výběru ubytování a termínu. Některé hotely dokonce poskytují pobyt pro nevěsty včetně polopenze zcela zdarma.

Svatbu na exotickém ostrově Mauritius

Svatby v ráji organizujeme na klíč, tedy speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Termín, délka pobytu, kvalita či kombinace ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich požadavků. Vy jen dodáte potřebné dokumenty, vše ostatní zařídíme za Vás. Vyhnete se tak dlouhodobým časově i finančně vyčerpávajícím přípravám, nervozitě a shonu a můžete se jen v poklidu těšit na svůj Velký den a následné líbánky

V cestovní kanceláři Travel & Business Centre stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Od založení naší společnosti v roce 1995 jsme již uspořádali více než 800 svateb v zahraničí a odměnou jsou nám především spokojení klienti a ty nejlepší reference.

Součástí svatby v ráji je také svatební balíček, který zahrnuje kromě veškerých úředních formalit i osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu, garanci jediné svatby denně ve vybraném hotelu, volný výběr místa pro svatební obřad (přímo na pláži či pod palmou, altánek v zahradě atd.), slavnostní večeři pro novomanžele, první manželskou snídani podávanou až do Vaší ložnice, služby kadeřníka a make up pro nevěstu, svatební dort, hudbu k obřadu, zajištění svědků, kytici pro nevěstu, masáž pro ženicha a nevěstu v luxusním wellness centru.

Svatbu na exotickém ostrově Mauritius

Odleťte prožít svůj velký den do cizokrajného ráje palem, vodopádů, exotických zahrad a nekonečné dlouhých bělostných pláží. Užijte si romantickou večeři na pláži při západu slunce, za zvuku šumění oceánu a pohledu na tyrkysové moře.

Svatba je nejvýznamnějším dnem v životě. Sladkou třešničkou na dortu je pak svatební cesta. Na svatební cestu můžete odletět již druhý den po svatbě konané v Česku či Slovensku, anebo si ji naplánovat na pozdější termín. Cestujete-li nejpozději do 6 měsíců (ve vybraných hotelech do 9 měsíců) od svatebního obřadu, máte nárok na velmi zajímavé slevy, stejné jako platí pro nevěstu.

Prožijte nezapomenutelnou svatbu a líbánky, o kterých sní snad každá nevěsta. Vraťte se domů plní zážitků a vzpomínek, které Vám nikdo nikdy nevezme.

Vaše láska si zaslouží poznat ráj. Svatba v ráji

 
 

Přečtěte si více