Marriage Guide online

Svatební hostina v krásném Hotelu Villa Voyta

Text: Villa Voyta

PR text Přijďte a přejte si, to ostatní naplánujeme za vás...

Svatební hostina v krásném Hotelu Villa VoytaZobrazit galerii (2)
Foto: Villa Voyta

S radostí pro vás připravíme svatební hostinu snů, zrcadlící vaše představy i rozmanité chutě vašich hostů. Náš profesionální tým tak nabídne pokrmy české klasiky i menu dle nejnovějších gastronomických trendů. To vše u připravené tabule či rautu v klidném prostředí našeho secesního restaurantu a přilehlé letní zahrady s terasou.

Recept na špičkovou gastronomii restaurantu Villa VoytaVilla Voyta obsahuje čtyři základní ingredience – kvalitní suroviny, vytříbený koncept nabízeného menu, nově zrekonstruované prostředí secesního restaurantu a zejména gastronomický um šéfkuchaře Lukáše Jelínka.

Svatební hostina v krásném Hotelu Villa Voyta
Foto: Villa Voyta

Šéfkuchař Lukáš Jelínek posílil naše řady po předchozích zkušenostech nejen v japonském Tokiu (demichef v hotelu Renaissance) a Francii (Grasse - restaurant La Bastide St-Antonie oceněný dvěma michelinskými hvězdami).

Pracuje zásadně s kvalitními, čerstvými surovinami převážně lokálního původu, které osobně vybere či připraví. Osobnost našeho šéfkuchaře výrazně obohatila nabídku i svatebního menu. Aby se nevšednímu kulinářskému zážitku těšili opravdu všichni hosté, nabízíme pokrmy vegetariánské či veganské, i splňujících parametry bezlepkové a bezlaktózové diety.

Těšíme se na setkání s Vámi ve Villa Voyta a společné vytvoření nejen svatební hostiny, která bude nedílnou součástí vašeho velkého svatebního dne.

 
 

Přečtěte si více