Marriage Guide online

Villa Voyta byla opravdu nejlepší volbou pro náš svatební den

Text: Dana

PR text Romantické prostředí v klidné vilové čtvrti, s velkou zelenou zahradou, kde hned vedle jezírka najdete altán, který je pro svatby jako stvořený. Praha 4 – Lhotka byla pro všechny hosty jednoduše dostupná a přeci nemáte pocit, že jste stále v Praze.

Villa Voyta byla opravdu nejlepší volbou pro náš svatební denZobrazit galerii (2)
Foto: nevěsta Dana

Část našich hostů pocházela ze zahraničí, a tak jsme přijeli již den předem. Ubytovali se ve svatebním apartmá s terasou a společné setkání započali předsvatební večeří.

Mít po celou dobu akce blízko někoho, kdo za nás vyřeší všechny starosti celého dne, bylo obrovskou úlevou a zároveň možností, jak si celý svůj den jen nádherně užít.

K dispozici jsme měli zdarma také provozní pokoj, abychom se na svatební veselí mohli připravit. Ráno mě učesali, oblékli, dovezli květiny, všechno krásně klaplo, protože to tak personál ve Voytě zařídil. Nabídli ostatně zajistit vše, od rozeslání pozvánek, přes prstýnky až po hudebníky... Je to veliká časová i psychická úleva, když člověk vyřeší vše na jednom místě, beze stresu a zbytečného přejíždění.

Pro další hosty byl přichystán welcome drink a malé pohoštění, což zásadně přispělo k pohodové atmosféře našeho setkání.

Villa Voyta byla opravdu nejlepší volbou pro náš svatební den
Foto: nevěsta Dana

Svatební obřad proběhl v slavnostně nazdobeném altánu, kde oddávající reverend citlivě a osobně promlouval k nám, budoucím novomanželům. Vždyť svatba není záležitostí formálního "ano", ale zpečetěním hlubokého vztahu nás obou.

Následoval přípitek a slavnostní hostina v secesním restaurantu. Jídlo jsme si opravu užili, rodiče se těšili na českou svatební klasiku, manžel je ale vegetarián a moje švagrová celiak, k tomu několik malých dětí, co se těší na své oblíbené řízečky a kopici jahod .. Všechno perfektní.

Nikdy nezapomenu na pohodové letní odpoledne na zahradě, za doprovodu příjemné hudby, cvrkotu dětských her a zábavy všech hostů, která se prolnula až do večerní grill party.

Lépe jsme to naplánovat nemohli :-), i když mi toho moc neplánovali, my si přáli... a to ostatní je už souhrou profíků z Villa Voyta.

Dana a Marthy

 
 

Přečtěte si více