Marriage Guide online

Jak si vybrat svatební spodní prádlo

Text: Nikola Zatloukalová

Je to tady! Váš velký den. Den D, nebo chcete-li ten nejkrásnější den vašeho života, totiž – vaše svatba. Jak je známo, každá nevěsta chce být krásná, vždyť svatba je den, kdy bude středem pozornosti všech svatebních hostů. A až bude po všem, čeká ji krásná svatební noc, kdy zazáří před svým mužem. Ptáte se jak? Nádherným svatebním spodním prádlem. Jak takové prádlo vybírat a liší se nějak od obyčejného spodního prádla?

Snad každá žena ve svém životě chce zažít svatbu. Ale nejen kamarádčinu, ale také svoji vlastní. A když už je ženich, obřad i hostina – nevěstě zbývá ještě zařídit to, jak bude vypadat. A to nejen na povrchu.

Správný střih svatebního prádla je základ

Určitě jste si všimli, že se většina svatebních šatů v dnešní době skládá z korzetu a sukně. Korzet ale neobsahuje rukávy a vy musíte řešit to, zda si máte podprsenku obléct, či nikoliv. Nejhorší, co můžete udělat, je to, že si oblečete barevnou podprsenku (což snad nikoho nenapadne), nebo si dáte průhledná ramínka. Nutno podotknut, že tato „neviditelná” ramínka jsou viditelnější, než ta normální. Nejlepší je, když jsou šaty vyztuženy a vy podprsenku nepotřebujete. Bohužel, v některých případech potřeba je. Proto musíme zvážit střih svatebního spodního prádla.

Prvním krokem je to, že by toto prádlo mělo ladit se šaty, tzn. mělo by být bílé. Poté podle tvaru šatů a toho, zda má i rukávy, zvážíme střih podprsenky. Větší, menší nebo vykrojená kvůli výstřihu? Hlavně bez ramínek, pokud máme holá ramena. Jinak klidně s ramínky, krajka to skryje. Samozřejmostí je i designová stránka věci. Můžete si pořídit obyčejnou bílou podprsenku, ale také krásnou krajkovou s nějakou tou aplikací ve formě kamínků a stužek. Fantazii se meze nekladou. Co se týče kalhotek, ty by měly ladit k podprsence a mohou být tak v jakémkoli stylu, ať už tanga, nebo klasické kalhotky.

Jak si vybrat svatební spodní prádlo
Foto: pixabay

Svatební spodní prádlo i na noc

Všichni víme, že svatba bývá většinou zakončena vášnivou svatební nocí. A věřte nám, vašeho muže mile překvapí, když poté, co vám sundá šaty, najde ještě sexy a rozkošný obal navíc. Bílé prádlo, zvláště krajkové vypadá něžně a přitažlivě zároveň. A váš muž vám jistě rád pomůže s jeho odstraněním.

 
 

Přečtěte si více