Marriage Guide online

Modré dámské tenisky: Dají se nosit k šatům?

PR text Že se tenisky k šatům nehodí? Omyl! Pokud sáhnete po stylových teniskách v modré barvě, můžete je bez obav obout k šatům i sukním. Pouze stačí zvolit vhodný typ tenisek. Jaké modré tenisky dámské se tedy k šatům hodí nejvíce?

Modré dámské tenisky: Dají se nosit k šatům?

Modré tenisky vhodné ke každému outfitu

Již dávno neplatí, že jsou tenisky výhradně sportovní obuv, která se nehodí k elegantním a ležérním outfitům. Naopak. Čím dál více žen začíná nosit tenisky i k šatům nebo například sukním. A rozhodně se nejedná o žádné módní faux pas. Pouze stačí sáhnout po vhodném modelu.

Výhodou tenisek je, že v porovnání například s lodičkami jsou mnohem více pohodlné, a tak v nich vydržíte celý den, aniž byste večer pociťovala nesnesitelnou bolest. Právě praktičnost je tedy důvodem, proč jsou tenisky tolik populární i v rámci ležérního a elegantního stylu.

Jaké modré tenisky k šatům nosit?

A jaké modré tenisky dámské jsou tedy vhodné i k šatům? Na začátek je důležité si říct, že ne všechny šaty je možné doplnit o tenisky. Jestliže se například chystáte na ples či promoce, není vhodné tenisky volit. Pro jakoukoliv takovou společenskou událost je třeba dát přednost smyslným lodičkám či jiným formálnějším botám.

Při běžném chození do práce, do města či na nákup však lze šaty teniskami doplnit. Je zřejmě jasné, že běžecké či jinak sportovní tenisky nebudou tím nejlepším řešením. Naopak raději dejte přednost elegantnějším modrým teniskám, které nejsou doplněné o výrazné sportovní nápisy či výrazná loga. Velmi dobře v kombinaci s šaty vypadají zejména plátěné modré tenisky a slip on modré tenisky. Vůbec nejideálnější jsou modré tenisky s rovnou podrážkou. Nebojte se však ani tenisek na platformě. Právě ty se totiž poslední dobou stávají čím dál oblíbenější.

Zatímco k basic šatům si můžete vzít téměř jakékoliv méně či více sportovní modré tenisky, k elegantnějším šatům upřednostněte lehce luxusnější a okázalejší model. Perfektní volbou rovněž mohou být i džínové tenisky. Ty celému outfitu dodají naprosto jedinečný šmrnc.

Pokud budete modré tenisky k šatům oblékat, dejte si zároveň pozor, ať zbytečně nepřekombinujete barvy. Modré tenisky vypadají nejlépe s neutrálními šaty nebo šaty v modrém odstínu. Jestliže byste totiž zkombinovala zbytečně moc barev, mohl by celý outfit působit nevkusně a lacině.

Kde modré tenisky k šatům pořídit?

Ať už tedy hledáte jakýkoliv typ těchto bot, obchod CCC si pro vás připravil modré tenisky dámské snad ve všech variantách. Konkrétně se můžete těšit například na plátěné modré tenisky, modré tenisky s rovnou podrážkou, džínové modré tenisky, modré tenisky na tkaničku, blankytně modré tenisky na platformě, kotníkové modré tenisky, modré nazouvací tenisky nebo tmavě modré tenisky.

Mimo širokého sortimentu se obchod CCC pyšní také tím, že kromě kamenných prodejen si u něj můžete boty zakoupit pomocí e-shopu. Jednoduše si tak můžete vybrat boty přímo z pohodlí svého domova.

Pokud tedy zvažujete, že s pomalu se blížícím jarem a létem byste ráda čas od času lodičky za tenisky k šatům také vyměnila, tak směle do toho. Lze tak jednoduše vyčarovat originální modely vhodné pro běžné i výjimečné okamžiky.

 
 

Přečtěte si více