Marriage Guide online

Spodního prádlo nevěsty - bílé nebo barevné

Text: Mgr. Michaela Vadová

Svatební prádlo – drobnost, detail, nebo velký zdroj rafinovanosti pro nezapomenutelný prožitek svatební noci. Žádná nevěsta by na vybírání svatebního prádla neměla zapomenout. Ba právě naopak, dejte si s výběrem pořádně záležet…vyplatí se to.

Spodního prádlo nevěsty - bílé nebo barevné

Moje kamarádka na své rozlučce se svobodou dostala úžasný dárek. Všechny přítomné dámy a slečny se složily a v luxusním obchodě se spodním prádlem jí zajistili poukázku k nákupu zboží na onu překrásnou svatební noc - podle vlastního výběru. Myslím si, že tento ženský dárek si užijí oba budoucí manželé…

Nákup

S nakupováním spodního prádla na svatební noc rozhodně nespěchejte. Jeho výběr maximálně podřiďte podle toho, jaké si vyberete svatební šaty. Pořadí je tedy jasné: nejprve si vyberte šaty, až potom se podívejte po nějakém tom exkluzivním svatebním prádle ve formě, která se vám bude přesně hodit. A že je z čeho vybírat. Na své si přijdou jak milovnice klasické elegance, tak odvážné či extravagantní nevěsty.

Bílá nebo kontrast…

Ve svatebním prádle jednoznačně vede bílá barva, ale své nepostradatelné místo má také praktická tělová barva. Jaké provedení zvolíte, rozhodnou svatební šaty. Doporučujeme si vybrané prádlo vzít s sebou na zkoušku svatebních šatů do salónu. Jen tak uvidíte, kde je problém, kde co nesedí a co je třeba změnit. Kromě svého pohodlí ovšem sledujte také to, jestli prádlo není vidět a jestli zmiňovanou zářivou bílou nevyměnit za nenápadnější tělové provedení prádla.

Jemné pastelové odstíny svatebních barev

Pokud patříte mezi ten typ nevěst, které se v šatech bílé barvy komfortně necítí, určitě slaďte své spodní prádlo také se stylem zvolených šatů. Pokud budou vaše šaty v jemném odstínu barvy šampaňského, smetanové nebo karamelovo-krémové, neváhejte s outfitem sladit také výbavičku pod ním. Tyto jemné pastelové barvy vypadají fantasticky zejména na opáleném těle nebo na snědší kůži nevěsty. Působí elegantně, neotřele a určitě je můžete využít nejen během svatební noci.

Barvy

Patříte-li mezi nevěsty, které na své svatbě rozhodně chtějí mít šaty v syté barvě, určitě sáhněte po té správné barevné kombinaci také ve spodním prádle. Šaty s modrým nebo s rudým korzetem si přímo žádají doplnění buď ve stejné barvě, nebo v neutrálnější bílé klasice ozvláštněné drobounkou mašličkou, krajkou či ozdobou v syté barvě odpovídající šatům. Opět se nevěsta musí soustředit na to, aby barevné prádlo zůstalo svatebčanům dobře skryté a svou hlavní roli hrálo až v noci.

 
 

Přečtěte si více