Marriage Guide online

Svatební sezóna 2021 – jaké boty vybrat, aby se nevěsta cítila jedinečně?

PR text Svatební den se neúprosně blíží. Již víme, jaký bude mít ženich oblek, nevěsta šaty a jak bude chutnat náš několikapatrový neodolatelný svatební dort. Jedna věc nám ale stále leží v hlavě, svatební boty. Často s jejím výběrem otálíme. Částečně děláme správně, protože je její výběr přímo závislý na svatebním oblečení. V případě, že máme však tuto položku již odškrtnutou, je na čase poohlédnout se i po svatebních botách. Společně se podíváme, na co si dát při jejich výběru pozor a co může současný trh budoucím nevěstám nabídnout. A že toho není málo! Posuďte samy.

Svatební sezóna 2021 – jaké boty vybrat, aby se nevěsta cítila jedinečně?

Lodičky a vysoké podpatky

Za svatební klasiku bychom mohli při výběru obuvi považovat jednoznačně lodičky, popř. také svatební boty na vysokých podpatcích. Zde ale pozor! V případě, že nejste na nošení vysokých podpatků zvyklé, raději vybírejte ze sortimentu s podpatky nižšími či žádnými. Předejdete tak vyvrtnutým kotníkům a zhmožděným prstům. Vhodné by pro vás mohly být nižší lodičky, které jsou lépe ovladatelné a často tedy i pohodlnější.

Boty na klínku

Boty na klínku mohou být skvělou alternativou lodiček. Od těch se liší pouze širším podpatkem, který lépe fixuje nohu a činí je tak pohodlnějšími.

Svatební boty bez podpatku

Tento typ obuvi volí na svatbu zejména nevěsty, které mají rády pohodlí a upřednostňují ležérní styl. Je pravdou, že většinu část svatby nevěsta prostojí či protančí a boty bez podpatků tak nohám výrazně uleví. Tyto boty však ocení také nevěsty vyššího vzrůstu a to v případě, že má jejich partner nižší postavu. Nevěsty tak často nechtějí vyčnívat a volí např. polobotky, baleríny či klasické tenisky. Neformálním obřadům, kterých v dnešní době spíše přibývá, to nijak neuškodí a nevěsty si tak mohou užívat svého velkého dne naplno ve vší pohodlnosti. Velké oblibě se těší momentálně sneakers, které lze sehnat v různých barevných variantách a často disponují třpytkami či stříbrnými aplikacemi.

Svatební sandále

Na trhu je také k sehnání řada elegantních sandálů na podpatku. Od vysokých po ty nižší. Pokud se vám líbí tento styl, určitě si mezi nimi vyberete ty pravé.

Další využití svatební obuvi a posvatební boty

Některé nevěsty už předem ví, že si budou chtít svatební boty ponechat na další nošení. Je to taková krásná připomínka jejich velkého dne. V tomto případě lze spojit krásné s užitečným. Budoucí nevěsta si musí ujasnit, zda bude chtít boty nosit pouze na plesy či by je měla ráda na očích při běžném nošení a dle toho vybrat ty pravé.

Po svatebním obřadu si nevěsty také často boty přezouvají a na následující oslavu se převlékají do méně formálního oblečení. Zde se nabízí varianta vyšších podpatků na obřad a nižší obuvi na slavení.

Barva

Dnes už se nevěsty nemusí spokojit pouze s bílou či krémovou klasikou. Neformálnost obřadů nahrává různým kombinacím barev. Velmi elegantně působí, když se nevěstě podaří sladit boty s ostatními doplňky.

Pokud ještě nevíte, kde boty vybrat, podívejte se na širokou nabídku prodejen CCC. Sortiment je v nich tak různorodý, že si bezpochyby vyberete ty pravé. Na celou nabídku se můžete podívat na webových stránkách. Dáváte přednost kamenné prodejně? Žádný problém, těch je v ČR opravdu mnoho.

 
 

Přečtěte si více