Marriage Guide online

Svatební líčení podle Licy Arabadzi

Text: Apostolia Arabadzi

PR text Je září a svatební sezóna se blíží ke svému konci. Jako obvykle i tento měsíc přicházím s tipy a trendy, které vás mohou inspirovat. Spousty nevěst bývá před svatbou ve stresu a nervózní a to se samozřejmě může odrazit na jejich vzhledu - proto je velmi důležité o pleť pečovat. Snažte se před svatbou omezit, mastné, sladké, nebo pálivé jídlo, které přispívá k tvorbě nepříjemných pupínků.

Svatební líčení podle Licy Arabadzi

Péče o pleť

Nepostradatelnou součástí vaší každodenní rutiny péče o pleť by mělo být čištění, hydratace a výživa. Srdce kosmetické značky Sensai spočívá ve dvou krocích čištění, dvou krocích hydratace a dvojité aplikaci. Tento rituál se nazývá Saho a bude váš skvělý pomocník k dokonalé pleti. Pokud již bojujete s prvními známkami stárnutí, vřele doporučuji vyzkoušet přípravky z řady Cellular Performance právě od značky Sensai.

Jak na to?

Pokud přeci jenom stres vzal za své a vám se noc před svatbou objevil nějaký pupínek, nezoufejte. Zkuste použít make-up Estee Lauder Double Wear, který má perfektní krytí a vytvoří vám tzv. druhou pleť. Pod oči můžete použít korektor s rozjasňujícími účinky, který navíc nezalézá do vrásek od značky Sensai. Vše zafixujte naprosto skvělým, lehkým transparentním pudrem od Rouge Bunny Rouge, Diaphanous. Po tomto pudru se vaše pleť nebude lesknout, ale zároveň nebude vysušená.

Na oči aplikujte tělový pudrový stín - na horní i podél spodního víčka. Nezapomeňte použít pod stíny fixační bázi. Černou tužkou vybarvěte linku mezi řasami jak na horním, tak na spodním víčku. Tento styl líčení bude slušet nevěstám s velkýma, výraznýma očima. Linku pak rozmažte pěnovým aplikátorem, který bývá na druhé straně oční tužky. Zkuste například oční voděodolnou tužku od Elizabeth Arden Smoky Eyes Powder pencil. Na konec použijte řasenku. Vyzkoušejte řasenku Sensai, která se smývá ve 38 stupních teploty vody. Můžete se tedy spolehnout, že se vám nerozmaže.

Na zdravíčka aplikujte za pomoci zkoseného štětce tvářenku v růžovém odstínu. Na rty naneste rtěnku v pudrovém růžovém odstínu. Vyzkoušejte například rťenku Mac v odstínu Please me, nebo Armani, odstín Pink 506. Celý make up můžete skvěle zafixovat za pomocí fixátoru od značky Make-up forever.

 
 

Přečtěte si více