Marriage Guide online

Svatební líčení podle Licy Arabadzi

Text: Michaela Vadová

PR text Nevíte si rady se svatebním make-upem? Netušíte, co vám bude slušet? Nevíte, kterou kosmetickou značku použít? Pak jsme tu právě pro vás. Napište nám na web MG magazínu a Lica vám odpoví.

Svatební líčení podle Licy Arabadzi

Každá nevěsta chce ve svatební den vypadat co nejlépe a vhodné líčení má často velký podíl na celkové kráse nevěsty. Jak ale tuto krásu objevit, co přesně použít, co chtít – na co vsadit a čeho se naopak vyvarovat? Potřebujete-li profesionální radu, napište svůj dotaz do naší svatební make-upové poradny.

Vaše dotazy a naše odpovědi mohou inspirovat i pomáhat v hledání řešení ostatním nevěstám a nejen jim. Před svatbou se řeší nejen dokonalá pleť, make-up ale také zakrývání tetování, letní pihy a mnoho dalších témat. Který problém řešíte vy? Jak docílit přirozeného svatebního make-upu, jak najít něco slavnostnějšího – co bude mít šťávu, nebo jak zvládnout líčení svépomocí? Rozhodně nám napište – těšíme se na každý váš dotaz.

Kdo bude odpovídat?

Odpovědi na zapeklité otázky z oblasti kosmetiky připravíme společně s Licou Arabadzi, která se svatebním a nejen svatebním líčením zabývá. Její články a tipy můžete najít na našem webu.

Její celé jméno zní Apostolia Arabadzi a pochází r Řecka, ale v Česku tuto příjemnou mladou dámu všichni oslovujeme Lica. Po studiu na vysoké škole se pustila do kariéry v kanceláři, ale brzy zjistila, že její vášní je a vždy bude make up. Absolvovala různé make-up kurzy v Make-up Institute. Některé se zaměřovali na speciální kategorii foto make-up, jiný kurz se specializoval na svatební líčení.

Líčení ji bavilo již do malička a svůj talent a dovednosti využívala nejen pro zkrášlování sebe, ale také pro členy taneční skupiny, kde se sama aktivně zabývala svou druhou vášní – tancem.

V současnosti pracuje jako make-up artist, PR a Training manager pro firmu Dellux, což je výhradní distributor značek SENSAI, ELIZABETH ARDEN a vůní BPI. Pracuje jako hlavní školitelka a vizážistka pro všechny tři značky. K jejím oblíbeným značkám kromě zmíněných patří ještě Ericson Laboratoire, Guerlain, Benefit, Bobbi Brown a další.

Zdroje inspirace

I po kurzech na sobě Lica neustále pracuje a zdokonaluje se. Ze zahraničních osobností se Lica ráda inspiruje Lisou Eldrige. Z domácích zástupců jí inspiruje Ivana Tokárská, fascinuje ji Hristina Georgievska. A jaké je její osobní heslo? „Make-up je malá nevinná lež, která nikomu neublíží a pomůže Vám cítit se sebevědomě…“

Nechte se inspirovat Licou a dopřejte si závan make-upové elegance v naší speciální svatební make-upové poradně. Zajímavé otázky a odpovědi vždy zveřejníme na webu mgmagazinu, abychom poradili co nejvíce nevěstám a abychom přinesli dávku make-upové inspirace pro všechny.

 
 

Přečtěte si více