Marriage Guide online

Salon Petra Měchurová představuje novou kolekci účesů!

Text: Salon Petra Měchurová

Nová sezona je za rohem a celý módní svět od návrhářů, přes vizážisty až po kadeřníky přichází s novými trendy a kolekcemi. Salon Petra Měchurová nezůstává pozadu. Podzimní kolekce Petry Měchurové Vám jednoduše vezme dech. Broskvové nádechy v jemném blond tónu připomínají jemně zbarvené podzimní listí. Vlasy jakoby rozcuchané od podzimního větříku nebo hladké glamour vlny, které přímo vybízejí vydat se na večírek. To vše a něco víc najdete v nové podzimní kolekci Petry Měchurové.

Nová kolekce Petry Měchurové umně balancuje na hranici dámského a pánského stylu. Ukazuje, jak tenké jsou některé hranice a jak moc mohou být detaily důležité. V hlavní roli jsou vlasy na základě mikádového střihu, v pokušitelském blond tónu s broskvovými doteky. Vlasové textury názorně předvádí nekonečné metamorfózy, překvapivé a působivé v každé její podobě. Hladce sčesané vlasy směrem dozadu v pečlivě upraveném a až lehce přísném stylu rázem mění rebelské jakoby pomačkané a nahoru vyčesané vlasy.

Ty se však jako mávnutím kouzelného proutku dokáží proměnit ve svůdné glamour vlny v novém pojetí. Jemně splývající vlny totiž nabírají různé směry, a tak se vlasy vlní ve výrazné patce v čele, následované protichůdně zvlněným směrem na stranách i vzadu. Výsledkem je efekt dokonale upraveného účesu s prvky, které ve vás vyvolají neklid svým zdánlivým neuspořádáním. A přesně taková je nová kolekce Petry Měchurové. Překvapivá a uchvacující při každém dalším pohledu na ni. Užijte si novou inspiraci na vlnách účesů, které nejsou takové, jaké se na první pohled zdají být.

Kromě představení nové podzimní kolekce, čeká Petru Měchurovou na podzim například také seminář pro španělské kadeřníky v Madridu a mnoho dalších aktivit.

Práce Salonu Petra Měchurová pak můžete vidět na Designbloku 12. září 2013, kde se můžete těšit na nové vizuály, videa, živé představení kolekce kreativního týmu Salonu Petra Měchurová. V rámci show zazpívá Anna K.

 
 
Salon Petra Měchurová představuje novou kolekci účesů!Salon Petra Měchurová představuje novou kolekci účesů!Salon Petra Měchurová představuje novou kolekci účesů!

Přečtěte si více