Marriage Guide online

Mobilní salón krásy pro nevěsty

Text: Dolce Diva

PR text Zeptali jsme se salonu Dolce Diva na několik zajímavých otázek, které se budou hodit pro vás svatební den.

Mobilní salón krásy nejen pro nevěsty

Máte obavy, že váš svatební den nebude probíhat dle časového plánu počínaje ranními připravami? Stresuje vás, že budete muset brzo vstávat, abyste stihla zajet ke kadeřnici a na make-up, a budete ve svůj svatební den unavená? Máme pro vás dobrou zprávu – s mobilním salónem krásy Dolce Diva se ničeho takového už obávat nemusíte.

Svatební účes, líčení a finální přípravy bez stresu a zbytečného shonu – to je sen každé nevěsty. Proto jsme se i na toto téma zaměřili a přinesli vám rozhovor s mobilním salónem krásy, který dorazí ve smluvený čas až k vám. Postarají se o dokonalý vzhled nejen nevěsty, ale i ženicha, rodičů nebo dalších svatebčanů.

Salón krásy a kadeřnictví Dolce Diva je první salón krásy v Praze, který nabízí mobilní služby až ke klientům domů. Jak pracuje speciální mobilní tým kadeřnic a vizážistek? Majitelka salónu krásy Dolce Diva a specialistka na krásu Veronika Kleinerová nám v krátkém rozhovoru prozradila více informací o mobilním týmu, který výrazně šetří čas klientům.

Můžete nám představit salón krásy Dolce Diva?

V únoru 2009 jsem otevřela malý kosmetický salón na Praze 4. Díky rozšiřující se klientele jsem postupně začala přibírat zaměstnance a rozšiřovat služby. V roce 2011, když už nás bylo 5 a prostory přestaly dostačovat, jsem se rozhodla otevřít další pobočku i s kadeřnictvím na Praze 5. V současné době je náš tým čtrnáctičlenný a máme také několik externistek.

Zaměřujeme se zejména na péči o pleť, vlasy a nehty, ale neustále sledujeme nové trendy a služby rozšiřujeme. Naši klienti, mezi které patří například i Agáta Prachařová, chválí zejména profesionalitu skloubenou s velmi příjemnou atmosférou. Od března 2014 nabízíme téměř veškeré služby také mobilně až ke klientům domů, což je velmi vhodné právě pro svatební účely.

Jaké mobilní služby tedy nabízíte pro nevěsty, ženichy a svatebčany?

Mobilní salón krásy pro nevěsty

Ještě před svatbou můžeme nabídnout kompletní péči o pleť, prodloužení řas nebo trvalou na řasy, regeneraci vlasů pomocí brazilského keratinu, prodloužení vlasů, změnu účesu, barvení vlasů, melír i střih, manikúru a pedikúru vč. aplikace trvanlivého laku CND Shellac, případně také samoopalovací nástřik a masáže. Samozřejmostí je zkouška svatebního účesu a líčení nevěsty, případně i dalších osob. Všechny služby před svatbou můžeme poskytnout mobilně nebo na některé z našich poboček.

V den svatby pak dorazíme na smluvené místo s veškerým mobilním vybavením. Provedeme vyzkoušený účes a líčení nevěstě, můžeme provést stříh nebo styling účesu ženicha a postarat se i o účes a líčení dalších svatebčanů. Pomůžeme také se svatební garderóbou. Klienti se nemusí obávat případného nepořádku, máme s sebou potřebné hygienické prostředky a úklid je samozřejmostí.

Kam všude může váš mobilní tým dorazit?

Vzhledem k lokalitě našich poboček můžeme přijet na libovolné místo v Praze nebo v blízkém okolí. Jsme ochotni přijet i do vzdálenějších koutů republiky, ale pak už to není příliš cenově ekonomické. Přípravy mohou probíhat přímo u nevěsty doma nebo třeba v hotelovém pokoji. Výběr místa i času je zcela na klientech. Tým se může dokonce přesunovat z místa na místo.

Jaký rozpočet si mají snoubenci na mobilní služby připravit?

Svatební líčení nevěsty začíná na částce 600 Kč, účes na částce 830 Kč. K ceně se připočítává jednorázové dopravné ve výši 300 Kč, mimo Prahu pak 8 Kč/km. Základní přípravu nevěsty a ženicha lze pořídit již za cenu 3 200 Kč vč. zkoušky a dopravy. Kompletní ceník služeb najdete na našem webu www.dolcediva.cz.

Výhodné je objednat styling pro více osob, protože čim více osob obsloužíme na jednom místě, tím výhodější cenu klienti získají. Nabízíme totiž množstevní slevy už při útratě od 2 000 Kč.

Pobočky Dolce Diva

Dolce Diva

Grafická 710/6

150 00 Praha 5 - Smíchov

+420 775 568 666

Dolce Diva

Budějovická 368/28

140 00 Praha 4 – Pankrác

+420 775 568 666

www.dolcediva.cz

 
 
Mobilní salón krásy pro nevěstyMobilní salón krásy pro nevěstyMobilní salón krásy pro nevěsty

Přečtěte si více