Marriage Guide online

Svatební účes – vaše dokonalá koruna krásy

Text: Mgr. Michaela Vadová

Kromě dokonalých svatebních šatů, úsměvu a samozřejmě ženicha by vaší největší ozdobou měl být váš svatební účes. Rafinovaný cop, drdol či nakroucené vlny by měly dokonale ladit s vaším líčením a svatebními šaty a dokreslovat tak celkový dojem, který chcete vyvolat.

Svatební účes – vaše dokonalá koruna krásy

Toužíte být romantičkou s roztomilým copánkem? Nebo se chcete stát na okamžik hvězdou á la 30. léta s pokládanou vlnou? Či snad preferujete klasický drdol, aby vyniklo vaše líčení? Možností a variací jsou tisíce.

To naprosto nejdůležitější ale je, abyste si svůj vysněný účes dopředu vyzkoušela. Požádejte svoji vybranou kadeřnici, aby vás učesala několik dní předem, jako kdyby to mělo být už „naostro“. To stejné platí, češete-li se sama. Vyhnete se pak případné katastrofě, která by mohla na vaší hlavě v den svatby vzniknout.

S tím souvisí, abyste v žádném případě nedělala zásadní změny ve své image těsně před svatbou, pokud je nemáte opravdu dobře promyšlené. Výrazná změna barvy, rapidní zkrácení vlasů či jiné experimenty mohou zkazit váš dokonalý vzhled. Svým vlasům naopak několik měsíců dopředu dopřávejte hloubkovou regeneraci a péči. Odměnou vám poté budou krásné kadeře a každý účes bude tak vypadat fantasticky. Ať už si vyberete účes klasický, ležérní nebo podle nejnovějších trendů.

 
 

Přečtěte si více