Marriage Guide online

4 inspirace na skvělé svatební dary

Text: Michaela Vadová

Svatební dar může být tak originální, že ani sami novomanželé nemusí tušit, že ho chtěli. Důležité je, aby si jej časem zamilovali a využívali jej. Tady jsou naše praktické tipy.

4 inspirace na skvělé svatební dary

Souprava na čokoládové fondue je skvělá, ale kuchyňský robot – který sice nevypadá jako super dárek – budoucí manželka může využívat každodenně…a láska prochází žaludkem.

Ze svatebního daru by měl mít dobrý pocit i ten, kdo jej daruje. Jestli chcete novomanžele potěšit originální deskovou hrou, nebo víte-li, po čem pár nebo aspoň jeden z nich touží – neváhejte a pusťte se do nákupu velice osobního dárku.

Nevíte-li si rady vůbec, podívejte se na tyto čtyři osvědčené tipy:

1. Umění

Umělecké dílo, malba, kresba – zkrátka něco krásného a hodnotného, co se dá pověsit na stěnu obýváku, ložnice nebo jiných prostor. Samozřejmě se nemusí jednat o originál. Stačí, když necháte zarámovat tvorbu oblíbeného umělce novomanželů, vytisknutou na kvalitním papíře a umělecké dílo je na světě. Pokud ale přesto máte chuť a talent – můžete vytvořit vlastní speciálně svatební dílko pro novomanžely.

2. Cestovní kosmetické taštičky stejného designu

Unisex design je stále populární a vy můžete vybrat dvě stejné – kvalitní, elegantní a zároveň stylové kosmetické taštičky. Tuto užitečnou drobnost novomanželé poprvé použijí při svatební cestě, ale na svou svatbu si mohou vzpomenout prakticky při každé dovolené.

3. Permanentky, průkazky, předplatné

Není nad aktivní dárky, zážitky, příležitost ke sportu apod. Předplatné do divadla, volné vstupenky do kina nebo členství ve sportovním klubu, poukazy do zábavních center… to vše patří ke skvělým nápadům, jak obdarovat novomanžele a jak zároveň nastartovat jejich společnou nebo budoucí společnou aktivitu, zájem či vášeň. Dokonce se nemusíte trefovat do současných zálib každého z nich. I úplně nová aktivita nebo poukaz do zajímavého zařízení přinese oběma první společné zážitky…

4. S monogramem

Novomanželé jsou často hrdí na své nové příjmení. Tradiční klišé, jako ručníky, deky nebo župany můžete proměnit v exkluzivní kousky s vyšitými monogramy. Výběr textilu je čistě na vás.

 
 

Přečtěte si více