Marriage Guide online

Celá svatba přes Weddingshop.cz – první český svatební e-shop!

Text: Lucie Bečvářová

Jste krátce po zasnoubení a svatební přípravy jsou pro vás ještě nejasným oblakem v dáli, nebo už se vám to blíží a vám jde hlava kolem z toho, co je potřeba ještě zařídit? Případně byste si jen chtěli promluvit s koordinátorem a nechat si poradit? Zavítejte na svatební e-shop!

Starostí až nad hlavu s přípravami?

Člověk by nevěřil, co všechno je potřeba objednat, sehnat, zarezervovat a koupit, pokud chcete mít svůj den D skutečně dokonalý. Ono vybavit takový party stan, aby byli hosté jako v bavlnce, to není nic jednoduchého. Možná by vám ulehčilo život, kdyby se všechny potřebnosti daly sehnat na jednom místě – nebo byste tam rovnou mohli najmout koordinátora. Weddingshop.cz vás zachrání s přípravami na poslední chvíli i dlouhodobým plánováním!

Jeden portál – všechno potřebné

Weddingshop.cz je úplně prvním výhradně svatebním e-shopem v Čechách, což je snem mnoha nevěst, které musí tuhle vybírat prstýnky, tuhle objednávat dort a támhle řešit fotografa a dekorace na hostinu a sotva si na konci příprav pamatují, co kde chtěly.

Od roku 2015, kdy byl založen, se nabídka Weddingshopu neustále rozrůstá a bez problémů pokryje všechny požadavky, které budete na svatbu mít. Už se nemusíte stresovat milionem telefonátů a tisíci objednávkami z různých obchodů, veškeré přípravy vyřídíte na jedné stránce.

Od zásnub až do konce hostiny

Celá svatba přes Weddingshop.cz – první český svatební e-shop!

Kromě toho, že na Weddingshop.cz může váš partner vybrat zásnubní prsten, si zde sama můžete poskládat celý svatební outfit včetně modrého podvazku a kytice. Weddingshop nabízí výběr šatů jak svatebních pro nevěstu, tak i společenských pro dívky z řad hostů. Vizážistka, kadeřnice, ale i svatební manikúra, jsou také samozřejmostí.

Nechybí ani drobnosti na památku

Pánové jistě nepohrdnou doplňky, kterými budou moci svůj svatební look dotáhnout k dokonalosti. Tematických drobností se ostatně dá na Weddingshopu najít plno napříč mnoha kategoriemi – příkladem třeba svatební diář, nebo vtipné cedulky pro hosty.

Svatební balíček na zámku i obřad v parku

Celá svatba přes Weddingshop.cz – první český svatební e-shop!

Co se týče samotného obřadu, nabídne vám Weddingshop spoustu možností, kde obřad uspořádat. Pokud plánujete párty ve venkovním stanu, pořídíte zde veškeré vybavení ke stolování, stejně tak jako catering, svatební dort nebo malou sladkou výslužku pro hosty. Nemusíte se bát o výzdobu ani o květinové dekorace na stůl.

Focení ani playlist není problém

Aby bylo o zábavu dokonale postaráno, Weddingshop vám dodá DJe a kvalitní ozvučení. Pokud plánujete focení až během hostiny, můžete využít služeb některé z kvalitních svatebních fotografů, zatímco se o kvalitní zábavu hostů může starat svatební koordinátor, který dohlédne na hladký průběh všech akcí během vašeho velkého dne. U koordinátora si můžete sjednat i pouhou konzultaci a probrat s ním problémy, se kterými se během příprav potýkáte a nechat si od profesionála poradit, jak vybruslit z organizačních kiksů a přešlapů, aby vaše svatba byla nezapomenutelným dnem pro všechny zúčastněné.

Svatební eshop

Svatební eshop Weddingshop.cz je tak výborným pomocníkem pro všechny, kteří chtějí svatbu online.

 
 

Přečtěte si více