Marriage Guide online

Dva sentimentální, upřímné a dojemné svatební tipy

Chcete na své svatbě něco trochu netradičního? Máme pro vás dva zajímavé tipy, jak svatbě dodat sentiment, díky kterému bude nezapomenutelná a výjimečná…

Dva sentimentální, upřímné a dojemné svatební tipy

Překvapení pro rodiče

Připravte si krátké upřímné poděkování, které přednesete svým rodičům. Tímto malým překvapením máte jedinečnou možnost vyjádřit své city a dát najevo, jak moc si jich vážíte i co všechno pro vás znamenají.

Dnes sice už neplatí, že se svatbou se opouští rodičovský dům – svatební páry spolu velice často sdílí domácnost již před svatbou, ale přece jenom je svatba jasným mezníkem. Tento mezník potvrzuje, že svůj život berete do vlastních rukou a že se od rodičů odpoutáváte. Shrnutí dlouhé cesty, které máte za sebou je tedy více než na místě.

Máte-li obavy, že nezvládnete dojetí a že si rozmažete svatební make-up, připravte poděkování rodičům jinou formou:

  • Váš projev může někdo přečíst za vás…
  • Vytvořte dojemnou prezentaci z fotografií, na kterých jste s rodiči od malička až po důležité milníky jako jsou taneční, maturita, promoce apod.
  • Chcete-li poděkovat sami, ale obáváte se návalu emocí v danou chvíli – předtočte děkovné video, které pak během svatební hostiny promítnete na připravené plátno…

Tříminutová historie naší lásky

Možná jste to již všem vyprávěli, ale právě na začátku svatební hostiny je skvělý prostor pro krátké (tříminutové) zopakování příběhu vaší lásky. Pokud nejste obratným spisovatelem či spisovatelkou, požádejte o pomoc někoho ze schopnějších přátel či příbuzných. Babičky, dědečkové i vzdálenější příbuzní si jistě rádi poslechnou váš příběh, kterým svůj svatební den ozdobíte jako třešničkou na dortu…který budete společně v příštích letech konzumovat.

 
 

Přečtěte si více