Marriage Guide online

Jak na vtipnou svatbu?

Text: Michaela Vadová

Máte chuť důstojný ceremoniál trochu odlehčit a dodat mu trochu vtipu? Chcete se ve svůj svatební den pobavit, zasmát a vykouzlit úsměv na tvářích vašich vzácných svatebních hostů? Přinášíme vám skvělé nápady – z nichž si stačí vybrat jediný a váš svatební den se promění v originální oslavu plnou zábavy.

Jak na vtipnou svatbu?

Chcete, aby si svatebčané o vaší svatbě ještě dlouho povídali a byli okouzleni tím, jak to bylo všechno skvělé? Můžeme použít vaše nápady, až se budeme brát my? Našli jsme pro vás spoustu skvělé inspirace, která pobaví a při správném výběru a dávkování dodá svatbě fantastický šmrnc, kouzlo a hlavně vtip.

Nápověda publiku

Připravte si velké papírové cedule s nápisy: potlesk, smích, aaaach, wow a další a nechte jednoho ze svých přátel, ať při vašem proslovu či přípitku řídí emoce publika. Poproste rodinu, aby spolupracovali, a fantastický vtipný zážitek máte v kapse.

Originální malba

Svatebního fotografa má na svatbě každý, ale svatebního malíře málokdo. Jestli máte známého, nebo přítele, který rád maluje, připravte mu malířský stojan, štětce a barvy a nechte si atmosféru svatebního obřadu zachytit na plátno. Nemáte-li nikoho takového, můžete si umělce najmout. Jestli se rozhodnete pro malbu, nebo pro karikatury – to bude na vás.

Krabička k prvnímu výročí

Vytvořte si tajnou krabičku, kam vám mohou svatebčané vhazovat papírky s různými radami, zážitky, dojmy, doporučení a nechte si ji zapečetěnou až do doby svého prvního výročí. Jednoduchý návod k ozdobené krabičce přiložte a těšte se napřesrok!

Nejmenší a nejstarší

Ano, malé roztomilé družičky jsou a vždycky budou v kurzu. Proč ale pro jednou nedat prostor těm nejstarším z rodiny? Jak potěší vaše babičky, aby rozhazovali plátky růží na cestě novomanželů. Pokud chcete, můžete požádat nejmladší i nejstarší a vznikne roztomilá a opravdu hodnotná kombinace napříč generacemi, která potěší každého. Navíc potěšíte své babičky a prababičky, protože budou mít na svatbě svou aktivní roli – to jistě ocení.

Svatební hra

Vytvořte si vlastní kolo štěstí se zábavnými úkoly. Legrační úlohy mohou provádět nejen nevěsta a ženich, ale můžete zapojit i všechny svatební hosty. Pobavte se zpíváním, objímáním, polibky, vtipy – jak bude libo.

Malovaná kartonová deska pro zábavné focení

Vytvořte si z kartonu desku, kam vystřihnete dva oválné otvory. Svatebčané sem mohou strčit hlavu a vyfotit se jako ženich a nevěsta. Zábava zaručena!

Svatební placky

Levnou, ale originální záležitostí jsou svatební placky s připínacím špendlíčkem. Nechte si vyrobit dva druhy s dětskými portréty ženicha a nevěsty. Každý svatebčan se může ozdobit a hned bude jasnější, kdo ke komu patří!

 
 

Přečtěte si více