Marriage Guide online

Jak vybrat toho pravého moderátora a DJe na svatbu?

Text: Petr Kollman

PR text Váháte zda byste si měli pozvat na svatbu svatebního Dj, moderátora? Řekneme vám proč, byste ho rozhodně pozvat měli.

Jak vybrat toho pravého moderátora a DJe na svatbu?

Na svatbě je vždy mnoho svatebních hostů, které potřebujete všechny naráz buď někam nasměrovat, nebo jim sdělit chystaný program či plán. Mohou to zprostředkovat svědkové nebo koordinátorka, ale rozhodně se to nedá srovnat s profesionálním moderátorem, který určitý moment doplní i o vkusnou písničku nebo znělku. No jo, ale podle čeho takového moderátora vybrat a kde sehnat doporučení? Vždyť svatba je jen jednou za život a je škoda si ji nechat zkazit špatným dýdžejem... pár takových svateb jsem již zažil, a proto Vám teď zkusím poradit několik tipů, jak jsme to na naší svatbě vyřešili my.

Na naší svatbě jsme měli k ruce jak svědky, tak koordinátorky a mnoho dalších lidiček, kteří skvěle pomáhali s přípravami. Všichni byly naprosto úžasní, ale největší slovo, nebo chcete-li hlas z mikrofonu, měl stejně svatební dýdžej / moderátor. Je to v podstatě takový druhý koordinátor, a proto je jeho výběr opravdu důležitý!

Na svatbách jsem občas zažil i takového dýdžeje, který byl nakonec vyhozen, a mikrofonu s pultem se musel ujmout zkušenější svatební host, aby se zábava trochu rozproudila. V těch chvílích jsem litoval novomanžele, kteří udělali nevhodný výběr, ale bohužel to již nejde změnit.

Proto jsem si dal na výběru svatebního DJ opravdu záležet a nejen na svatebních veletrzích jsem si obešel skoro každého, kdo tyto služby nabízí. Osud tomu chtěl a díky přípravě nového žebříčku TOP 10 nejoblíbenějších svatebních písní pro první tanec novomanželů, v nové rubrice magazínu Marriage Guide, jsem se seznámil se skvělým profíkem, Martinem Cihlářem z Evropy 2. Martin pracuje na rádiu Evropa 2, na hudební televizi Óčko a tu a tam připravuje i nějakou tu svatbu. Jelikož jsme si sedli, oslovil jsem ho s prosbou, zda by nám neozvučil, neodmoderoval a nerozparádil svatební veselku. Martin nadšeně souhlasil a ještě před svatbou jsme dali dohromady seznam písní na obřad a hudební žánry, které povedou tón celé svatby.

​Martin naprosto vtipně a vkusně odmoderovat celou naší svatbu, včetně různých soutěží a nečekaných momentů. Hudba byla skvěle poskládána a dokonale načasována. Díky tomu všichni svatební hosté pařili od začátku až do dopoledních hodin druhého dne! Martin s tím neměl žádný problém a vesele pouštěl songy i přes nečekané příjezdy policistů díky rušení nočního klidu... Dle slov pana majitele areálu Zvířetice jsme pokořili i jeho dvoudenní rockový koncert!

Martin prostě věděl, jak na to a mohu ho tedy za celý Marriage Guide jedině doporučit! Určitě rozparádí a osvěží i Vaší veselku.

www.martincihlar.cz

 
 

Přečtěte si více