Marriage Guide online

Kde uspořádat rozlučku se svobodou

Text: Veronika Moreira, Petr Kollman

Rozlučka se svobodou je rituál, který neodmyslitelně patří právě ke svatbě. Jaké ale zvolit místo konání rozlučky se svobodou? Vybrali jsme pro vás šest tipů na místa, která jsou podle nás, jako stvořená pro rozlučky se svobodou.

Kde uspořádat rozlučku se svobodou

Plánování rozlučky se svobodou má na starosti svědek ženicha, svědkyně nevěsty a případně další svatební hosté, kteří by na rozlučce neměli chybět.

Rozlučka se svobodou je rituál, který patří k velmi starým svatebním zvykům. Její příprava by měla být tajná, rozdávají se při ní vtipné a netradiční dary, využívá se limuzína a je to taková poslední pořádná párty před svatbou :)

Jaké zvolit místo pro rozlučky se svobodou? Podívejte se na naše tipy.

1. La Bodeguita del Medio

Nezaměnitelná atmosféra kubánského cocktail baru & music restaurantu vás čeká na adrese Kaprova 5, metro A - Staroměstská! Interiér v koloniálním stylu staré Havany, kde Vás kromě skvělého jídla a množství koktejlů příjemně naladí živá kubánská kapela. Bodeguita je synonymem pro skvělou zábavu, Mojito, divoké večírky, odvázaný tanec, originální gastronomii a nezapomenutelné zážitky. Celková kapacita je až 270 mist

Ulice KAPROVA 5, PRAHA 1 Telefon: 224 813 922 www.bodeguita.cz

2. Rozmarná Róza na Slapech

Oblíbeným místem pro rozlučky se svobodou je i vyhlášená Slapská přehrada, kousek za Prahou. Je to i díky tomu, že můžete řádit klidně i celý víkend! Pohodová atmosféra, koupání a v neposlední řadě také cenová dostupnost řadí toto místo do našeho výběru. Proslulé taneční zábavy ve Štěchovicích mají dlouhou historii a kromě diskoték zde organizují koncerty a karaoke soutěže. Za rozumnou cenu zde pořídíte ubytování a celý rozlučkový víkend se pak stane netradičním zážitkem.

Celková kapacita je až 450 míst

BRUNŠOV 186. HRADIŠTKO Telefon: 604 715 055, 777 342 292

4. The Dutch Pub

Stylová restaurace v blízkosti metra B - Národní třída nabízí mezinárodní menu s důrazem na steaky a burgery. Zaujme Vás impozantním dřevěným barem a interiérem v holandském koloniálním stylu s otevřenou kuchyní a opravdu širokou nabídkou piv a světových lihovin. A co navíc? Restaurace disponuje dvěma projekcemi na online sportovní přenosy! Celková kapacita je až 160 míst.

Ulice: VLADISLAVOVA 17, PRAHA 1 Telefon: 727 969 818 www.dutchpub.cz

6. Hudební klub Phenomen

Hudební klub PHENOMEN je hvězdou noční zábavy, která nabízí nejen jedinečnou atmosféru místa klubového prostředí, ale i kvalitní gastronomii. Autorské koktejly renomovaných barmanů, klasické drinky z nejlepších surovin, výběr čepovaných prémiových piv a v neposlední řadě zajímavý vinný lístek, ale také skvěle naladěný personál zajistili Phenomenu trojnásobné ocenění Klub roku. Pokud se zrovna neloučíte se svobodou, můžete tu oslavit své narozeniny se slevou 25%. Jestli máte svou oblíbenou kapelu, i ta tu může zahrát. Co víc si přát. Celková kapacita je až 300 míst.

Music bar PHENOMEN ulice: Nádražní 84, Praha 5 info@phenomen.cz Telefon: 420 774 366 636) www.phenomen.cz

A jak plánujete rozlučku se svobodou pro vašeho ženicha, či nevěstu vy? Pošlete nám váš příběh a Marriage guide vás za to náležitě odmění

Napsat do redakce MG

 
 

Přečtěte si více