Marriage Guide online

Nejvhodnější svatební dary

PR text Jste pozváni na svatbu a řešíte, jaký svatební dar novomanželům pořídit? Máme pro vás pár tipů, díky kterým váš dárek nezůstane uložený ve skříni a nebude na něj padat prach.

Nejvhodnější svatební dary

Výběr svatebního daru je zapeklitá záležitost. Často se novomanželům sejde několik pánví, povlečení, setů skleniček nebo váz, které pak ale nejsou používány a vytahují se jen, když má dárce přijít na návštěvu. Pokud chcete být originální, a přitom nedávat novomanželům jen obálku s penězi, je třeba se nad svatebním darem pořádně zamyslet.

Dárek, se kterým málokdy šlápnete vedle, je kvalitní kávovar. Káva je dnes společenským nápojem, který pije většina populace a v domácnosti se skoro vždy upotřebí. A pokud bude opravdu kvalitní, stane se v domově novomanželů stálicí, kterou budou rádi a vděčně využívat. Nicméně i kávovar je třeba pečlivě vybírat a zvažovat, jaké funkce má mít a jak dlouho má vydržet. Pomůckou vám může být test nejlepších pákových kávovarů, kde najdete nejen hodnocení a řazení těch nejlepších strojů, ale také recenze a návod na jeho výběr.

Další svatební dárky, na které nebude jen padat prach jsou třeba stojan na fotky nebo velký foto obraz, kufr nebo cestovatelská taška s „vybavením“ do manželství – tady se vaší fantazii meze nekladou a dárek tak může být nejen praktický, ale také zábavný, či partnerská hra na dlouhé zimní večery nebo zážitek, který si oba novomanželé společně užijí.

Obecně jsou nejlepší dary takové, které jsou buď praktické, nebo naopak utuží pouto mezi manželi. Ať už tedy darujete vyhlídkový let, nebo třeba dovolenou, zjistěte si nejprve, jestli by typ zážitku vyhovoval manželovi i manželce. Vyhýbejte se nicméně dekoracím do domácnosti, oblečení nebo věcem, které podléhají vkusu. Není-li dvojice zrovna romantickým párem, nejspíše neocení svetry se zamilovanými nápisy, nebo polštáře ve tvaru srdíček.

S čím tedy nešlápnete vedle? Nechcete-li dávat peníze, vyřešte situaci dárkovým poukazem, který nechá novomanželům dost prostoru pro vlastní výběr. Z kuchyňského vybavení zvolte raději kávovar než mixer či robot. A pokud si chcete práci opravdu usnadnit, není nic jednoduššího než se novomanželů zeptat, po čem jejich srdce prahne, a dárek pak doplnit nějakou drobností, která poukáže na váš osobní vztah k nim.

 
 

Přečtěte si více