Marriage Guide online

Překrásné svatební fotografie

Svatební fotky jsou památka navždy… Stále více svatebních párů bere svatební fotografii nejen jako zaznamenání vzácných okamžiků svatebního dne, ale také jako kreativní výzvu.

Překrásné svatební fotografieZobrazit galerii (5)
Foto: Gabe McClintockm, petapixel.com

Překrásné svatební fotky můžete mít dvojího druhu: tradiční a netradiční. Na tradičních fotkách fotograf zachytí nejdůležitější momenty ze svatebního dne, skupinové fotky a samozřejmě široká škála novomanželských póz prvních manželských hubiček, radosti, objímání a nošení na rukou.

Výsledkem netradičního svatebního fotografování bývají umělecké fotografie, na kterých nemusí být za každou cenu usměvavý pár. Jako inspiraci Vám přinášíme fotky novomanželského páru, který se rozhodl utéct z tradičního svatebního focení až na fascinující Island. S sebou si přivezli pouze zkušeného fotografa a focení mistrovských kousků mohlo začít.

Fotograf na svém blogu prozradil, že nefotil pár podle svých představ, nebo podle tradic svatební fotografie. Snažil se spíše zachytit daný okamžik tak, jak byl. Snad právě díky tomu působí fotky spontánně, přirozeně a díky zasazení do překrásného, strhujícího a dechberoucího prostředí Islandské krajiny, vznikla překrásná památka.

Kvůli originálním svatebním fotografiím nemusíte jezdit na Island. Stačí si vybrat zajímavou a dramatickou krajinu v Čechách nebo na Slovensku. Někdy stačí pole s pšenicí, les, skála, rybník s loďkou a zajímavé focení – samozřejmě s kreativním fotografem – může začít. Pokud se navíc poštěstí dramatická obloha s mraky – např. při západu slunce, máte hned další faktor překrásných fotek v kapse.

Překrásné svatební fotografie
Foto: Gabe McClintockm, petapixel.com
Překrásné svatební fotografie
Foto: Gabe McClintockm, petapixel.com
 
 
Překrásné svatební fotografiePřekrásné svatební fotografie

Přečtěte si více