Marriage Guide online

Svatební dary tradičně i netradičně

Text: Bc.Nikol Mohoritová

PR text Pozvání na svatbu s sebou přináší i pro někoho nelehký úkol – přinést originální svatební dar. Je pravda, že pokud nechcete novomanžele odbýt obligátní obálkou s penězi (pokud si to ovšem nepřejí), je potřeba se nad originálním svatebním darem trošičku zamyslet. Aby překvapil, potěšil, byl „trefou do černého“ a zároveň byl nezapomenutelný.

Svatební dary tradičně i netradičně

Využijte tohoto přísloví i při obdarování novomanželů a darujte jim originální svatební dar.

Láska prochází žaludkem

Využijte tohoto přísloví i při obdarování novomanželů. Věnovat můžete gurmánský zážitek, který neurazí ani nejzhýčkanějšího gurmeta např. poukaz na luxusní večeři na zámku Mcely v restauraci Piano Nobile, která získala několik ocenění včetně prestižního vítězství v anketě Grand Restaurant 2014. Pokud chcete, aby byl dárek nejen originální, ale také praktický, zkuste poukaz na kurz přípravy exotických pokrmů, baristický kurz správné přípravy kávy nebo exkluzivní návštěvu mistra sushi přímo v bydlišti novomanželů.

Líbánky v Evropě

Pošlete novomanžele na exkluzivní svatební cestu. Poukaz na zájezd do všech možných evropských destinací dnes koupíte během několika minut u různých cestovních kanceláří. Jistě je vhodné vybrat takové zájezdy, které nejsou na určitý termín, ale jsou tzv. „otevřené“, kdy si obdarovaní mohou vybrat termín podle svých možností. Myslet byste také měli na náplň zájezdu, abyste neposlali na poznávací zájezd novomanžele, kteří víc než o sprint po památkách stojí o klid a relax. Rozhodně nic nezkazíte darováním poukazu na letenky dle vlastního výběru v určité hodnotě.

Silný zážitek pro dva

Nic nespojí dva lidi tak, jako společně prožité silné zážitky. Dopřejte obdarovaným něco, na co budou společně vzpomínat do konce života. S výběrem vám pomůže zážitková agentura ážitková agentura, která nabízí množství netradičních zážitků pro dva od adrenalinových sportů až po exotické relaxační procedury. Pokud si netroufnete vybrat konkrétní zážitek, můžete věnovat novomanželům univerzální poukaz, se kterým si budou moci vybrat zážitek dle vlastního výběru. Výhodou je pěkné dárkové balení, ve kterém vám poukaz přijde a možnost přidat originální věnování pro obdarované. A také rychlost, se kterou vám poukaz agentura doručí, pro zapomětlivé hosty ideální volba.

 
 

Přečtěte si více