Marriage Guide online

Svatební tipy na wellness program pro nevěsty

Text: Mgr. Michaela Vadová

Svatební den je krásná slavnost, ale stres, shon a napětí spojené s náročnými přípravami a organizací mohou mít různé negativní následky. Dejte si na ně pozor a přečtěte si pár našich tipů, jak se před svatbou nezbláznit, ale naopak – jak si užít předsvatební wellness. Tyto wellness tipy nejen pro nevěsty vám prozradí, jak ve svatební den získat zářivou krásu i něco navíc.

Svatební tipy na wellness program pro nevěsty

Make up je mocný, ale základem je zdravá pleť. Jak na to?

Chcete ve svůj svatební den vypadat krásně, svěže, exkluzivně? Určitě se vám tato vize může splnit. Stačí jen začít včas. A jak? Základem svatebního make upu je zdravá a zářivá pleť. Pokud u sebe kosmetička nemá kouzelný proutek, těžko ji vykouzlíme ze dne na den. Proto svou předsvatební přípravu začněte včas. A co udělat pro svou pleť?

Zdravě jíst pro lepší pohodu

Právě před svou svatbou by se nevěsta měla zaměřit na svůj jídelníček. Pokud právě nepotřebujete nebo nehodláte držet dietu, stačí, když budete nějaký čas před svatebním dnem jíst zdravěji. Pokud si dopřejete více ovoce, zeleniny, celozrnné pečivo, libové maso a ryby, nemůžete udělat chybu.

Důležité je také doplňování tekutin. Správné dodržování pitného režimu je zdravé a před svatbou obzvláště důležité. Jednak si zajistíte správnou hydrataci pleti zevnitř, ale nejen to - voda napomáhá odplavovat z těla toxiny.

Stres?

Nenechávejte věci na poslední chvíli. Ačkoliv svatba je důležitý životní den a asi žádná nevěsta se dokáže s absolutní ležérností nad stresem povznést, snažte se stres minimalizovat. Co to v praxi znamená? Mějte jistotu, že je vše včas připraveno a snažte se racionálně naplánovat všechny úkoly. Čím méně stresu, tím lépe pro vás i pro váš svatební prožitek.

Pohyb a relaxace

Jak zklidnit mysl a trochu se odpoutat od předsvatebního shonu? Řešení je jednodušší, než si myslíte. Vyběhněte ven, protáhněte tělo, zacvičte si, sportujte, udělejte si pár romantických vycházek do přírody a zklidněte mysl.

Náš tip: nezapomeňte na relaxaci. Jednou z možností je navštívit profesionální masáž, bazén, solnou jeskyni apod. Druhou možnost si můžete dopřát doma – ve své koupelně. Předsvatební koupelovou relaxaci vytvoříte snadno, pokud svou koupel provoníte koupelovým olejem. Také si dopřejte koupel se solí, která má také mnoho blahodárných účinků. A pokud si chcete užívat ve dvou, připravte báječnou relaxaci také pro svého nastávajícího. Jistě malé wellness v jakékoliv podobě ocení.

 
 

Přečtěte si více