Marriage Guide online

Svatba podle hvězd aneb vdávejte se při úplňku!

Text: Nikol Maršálková

Vybrat datum pro váš nejdůležitější den v životě je těžký úkol. Brát v potaz by se měly i rčení a pověry, kdy je nejlepší doba na svatbu. Pokud ale stále dumáte, které datum zvolit, svěřte svůj osud hvězdám. Napoví vám, který den bude jen váš.

Svatba podle hvězd aneb vdávejte se při úplňku!

Magické datum svatby

Málo kdo se může chlubit tím, že měl svatbu v magické datum, kdy hvězdy přály jen jemu. Pokud po takovém datu toužíte i vy, zjistěte si postavení měsíce! Obecně vzato svatbám fandí dorůstající měsíc, nebo rovnou úplněk, který je kouzelný sám o sobě. Ostatním fázím luny se raději vyhněte. Podle rčení značí rozchod a odcizení...

Úplněk, na který jen tak nezapomenete!

Pokud zvolíte datum svatebního dne na období úplňku, smiřte se s tím, že po zbytek života budete nejspíš slýchat vtípky typu “byl jsi náměsíčný, když si si ji bral”, přesto ale svatba při úplňku stojí za to!

Měsíc nás ovlivňuje více, než si myslíme. Při úplňku mnozí z nás nemohou spát, někteří mají dokonce pravidelnou ovulaci, či je celý den bolí hlava. Luna v této fázi má zkrátka neuvěřitelnou sílu. A právě tato síla by se vám v manželství mohla hodit, tak ji načerpejte! Podle numerologie úplněk podporuje sexuální vášeň a naše energie je na vrcholu. Svatbu při plném měsíci si proto užijete tak, jako málo co jiného!

Vdávejte se v datu dvojek

Věděli jste o tom, že dvojky jsou číslem vztahů, spolupráce a lásky? Toto číslo lásky je tak jako stvořené ke svatbě. Čím více dvojek v datu, tím lépe. Dvojky totiž podle rčení přebijí vše zlé, i včetně ustupujícího měsíce.

Těhotné nevěsty, neberte se při úplňku!

Ačkoliv to má být nejkrásnější den ve vašem životě, je to i den plný starostí a zařizování. Svatba je mnohem více náročná pro těhotné nevěsty, které musí brát ohledy i na to malé stvoření, co v nich roste. V tomto případě musí jít numerologická doporučení na vhodné datum svatby i všechna rčení stranou. V úplňku jsou totiž těhulky mnohem více citlivější a může jim způsobit i zdravotní problémy, kterým se chce na svůj svatební den vyhnout každá nevěsta.

 
 

Přečtěte si více