Marriage Guide online

Perfektní nápad na výjimečnou rozlučku se svobodou – airsoftová střílečka

Mnoho budoucích nevěst sní o tom, že se jejich rozlučka se svobodou stane nezapomenutelným zážitkem. Aby byla jedinečná, originální a vyčnívala mezi ostatními. Za tímto účelem se neustále hledají a vymýšlejí nové atrakce, které to zajistí, a my máme nápad právě na takovou zábavu. Je to airsoftová střílečka! Může se zdát, že tento nápad je spíše pro muže, ale ujišťujeme vás, že i dívky si během ní přijdou na své. Nelze jí upřít originalitu a úžasné zážitky ze hry, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Perfektní nápad na výjimečnou rozlučku se svobodou – airsoftová střílečka

Neuvěřitelné emoce a spousta zábavy – o tom je airsoftová střílečka

Začněme tím, co je airsoft střílečka, protože pro mnohé z vás to může být velká neznámá. Je to sport podobný paintballu, ale používá se jiný typ zbraní. Jedná se o airsoftové zbraně, které jsou na první pohled těžko rozeznatelné od skutečných zbraní a střílí se z nich malými a lehkými kuličkami. Nehrozí tedy žádné riziko a nemusíte se bát, že byste se nějak zašpinili barvou. Proti sobě stojí dva týmy, které mohou hrát různé scénáře her, např. teroristé vs policisté, kteří mají za úkol zachraňovat rukojmí – pro lepší zapojení do hry.

Taková střílečka uvolňuje spoustu adrenalinu, který umocňuje pozitivní emoce. Je také založena na soutěži, což hře dodává extra chuť. Můžete se rozdělit do dvou týmů, např. Družička vs. Nevěsta, a domluvit se, že poražený tým bude platit první rundu v hospodě nebo večeři. Při střílečce není pochyb o tom, že se věnujete i nějaké fyzické aktivitě, při které se vyplavují endorfiny. Velmi dobře vás naladí na další zábavu.

Taková rozlučka se svobodou bude rozhodně nezapomenutelná!

Samozřejmě nenaznačujeme ze střílečka bude jediným nebo hlavním lákadlem celé rozlučky se svobodou. Možná je to jen její část, ale bude velice zajímavá a vzrušující. Po letech můžete zapomenout, v jakém klubu jste byli a jaká zábava tam probíhala, ale na střílečku určitě nezapomenete.

Uspořádat takovou akci je velmi snadné, protože to za vás udělá firma, která takové akce pořádá. Můžete se zúčastnit cyklické hry – obvykle se konají o víkendech a připojíte se k jiným týmům nebo si můžete pronajmout celý areál pro sebe. Potřebné vybavení si zapůjčíte na místě a potřebujete jen pohodlné oblečení a boty, které vám nebude vadit, když se zašpiní nebo roztrhne. Je dobré nějaký čas věnovat krátkému tréninku v používání zbraně, díky kterému se budete moci do hry hned naplno pustit.

Rozhodně je lepší vyrazit na střílečku o něco dříve, abyste se stihli připravit na zbytek rozlučky se svobodou. Zahřejete se, pobavíte se a lépe se poznáte, protože rozlučky se často účastní dívky z úplně jiných kruhů nevěstiných známých. Střílečka vám umožní prolomit první ledy, díky čemuž bude další zábava mnohem lepší.

 
 

Přečtěte si více