Marriage Guide online

Vyhrajte milionovou svatbu s kapelou Rybičky 48

Oblíbená rocková stálice české hudební scény, kapela Rybičky 48, vydává novinku s názvem Svatební hymna. Energická píseň doprovázená videoklipem zaručeně rozzáří a pobaví i největší svatební skeptiky. „Samotný nápad na Svatební hymnu vznikl na naší vlastní svatbě, protože mi chyběla nějaká novější písnička s tématem svatby, když pominu pěknou, ale desítky let starou píseň Když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap,“ uvedl s úsměvem frontman kapely Kuba Ryba.

Svatební hymna zrcadlí vývoj kapely, jak popisuje sám zpěvák. „Rosteme, zrajeme a pozvolna vedle našich krásných žen dospíváme, a tak se nás víc týká i téma svateb, nových přírůstků, a o to víc si dokážeme užívat obyčejně krásných věcí,“ říká Kuba Ryba a konstatuje, že v posledních pěti letech se tři ze čtyř členů oženili, a většina přátel už ve svazku manželském je, nebo do něj míří.

Vyhrajte milionovou svatbu s kapelou Rybičky 48

Jak je u kapely Rybičky 48 zvykem, přistoupila ke svatebnímu tématu svérázně, což více než potvrzuje videoklip, který dle úvodních slov ještě nikdo na světě nenatočil, ani Maroon 5. „Věříme, že se lidi u tohoto klipu pobaví, což je ostatně jedna z hlavních věcí, proč děláme muziku. Pevně věříme, že až se svět dostane do normálu, tak tenhle song nebude chybět na žádný svatbě,“ dodal za kapelu Ryba.

Soutěž milionová svatba

Vyhrajte milionovou svatbu s kapelou Rybičky 48

Kapela Rybičky spolu se singlem připravila jedinečnou soutěž s názvem „Milionová svatba“. „Každoročně jsme poptáváni na desítky svateb našich fans, ale několik let tyto poptávky odmítáme s tím, že zahrajeme pouze na jediné, "Miliónové svatbě". Vítěz soutěže tedy obdrží exkluzivní koncert skupiny Rybičky 48. Do projektu Miliónová svatba bude zapojen i náš partner Captain Morgan, svatební koordinátoři. Stačí říct jen ano a jejich partneři. Pro vítěze soutěže by tedy měl být připraven vcelku hodnotný balíček,“ vysvětluje Martin Řehoř, manažer kapely Rybičky 48.

Chceš pro sebe nebo pro svoje kamarády vyhrát Milionovou svatbu, na které zahrají Rybičky 48?

Vyhrajte milionovou svatbu s kapelou Rybičky 48

1. Sdílej klip Svatební hymna

2. Označ příspěvek hastagem #svatebnihymna a #milionovasvatba

3. Do finálového slosování postoupí prvních pět z vás, kteří budou mít na svém profilu nejvíce sdílení

4. Vylosovaný absolutní vítěz vyhrává následující:

Rybičky 48 exkluzivní vystoupení na jediné svatbě

O pitný režim se postará Captain Morgan

Koordinaci svatebního dne a konzultace příprav zajistí společnost “Stačí říct jen ano”

Možnost využít exkluzivní svatební místo Rabochův mlýn s 30% slevou

Bližší informace o soutěži a jejich podmínkách se dočtete: www.rybicky48.cz/milionovasvatba

 
 

Přečtěte si více